Pexels/Andrea Piacquadio

Dúfame, že sa pomaly dostávaš do pracovného tempa. Relaxu si si užila cez sviatky dosť, preto by si už mala začať fungovať na 100 %. Prečítaj si, aký deň ťa čaká podľa tvojho znamenia.

Baran

Máš silnú osobnosť, preto by si sa nemala nechať vytočiť. Objavia sa totiž ľudia, ktorí ti budú chcieť pokaziť deň, no ber to s nadhľadom. Nie si tu na to, aby si sa rozčuľovala, ale na to, aby si si užívala. Večer sa poriadne odviaž.

Býk

Mala by si sa venovať hlavne sebe, svojej rodine a priateľovi. V poslednom čase si ich celkom zanedbávala, preto im daj celú svoju pozornosť. Ak priateľa nemáš a si single, venuj svoj čas kamarátom. Aj oni si to zaslúžia.

Blíženci

Nemala by si robiť nič namáhavé. Vyhni sa fyzickej aktivite, ktorá ťa vyčerpá, inak by si nemala energiu na prácu. Keď prídeš domov, vykašli sa na upratovanie a varenie. Naozaj nerob nič, na čo nebudeš mať náladu. Neprospelo by ti to.

Rak

Vyzerá to tak, že teba čaká hádka s blízkou osobou. Vyhni sa ostrým argumentom, ktoré by jej mohli ublížiť, pretože by ti možno už neodpustila. Snaž sa o pokojný tón, ktorý ti zabezpečí, že nezhoda skončí dobre.

Lev

Mala by si si dať pozor na to, aby si to neprehnala s cukrom. Je návykový, a preto by sa mohlo stať, že by ti neurobil dobre. Zameraj sa radšej najeho prírodnejšiu podobu, ktorý nájdeš v ovocí a dopraj si po sviatkoch ľahší jedálniček.

Panna

Budeš žiariť. Prežiješ naozaj krásne chvíle a budeš sa cítiť šťastne. Už dlho si sa tak necítila, preto ti to prospeje a dobije energiou. Na všetkých budeš milá a všetko sa ti podarí. Nemaj strach, že by si niečo pokazila. Nič zlé ti dnes nehrozí.

Váhy

Nemala by si zbytočne otravovať ľudí okolo teba. Majú veľa práce, rovnako ako ty, preto sa radšej venuj svojim povinnostiam a buď sebestačná. Pokiaľ ti to prekáža, nechaj si prácu na zajtra, no s tým riskom, že jej bude viac. Je to len na tebe.

Škorpión

Môžeš očakávať mierne turbulencie v rodinnom živote, preto si dávaj pozor na to, aby si nepovedala niečo nevhodné. Spustilo by to sled hádok a nedorozumení, ktoré by bolo ťažké vysvetliť. Obralo by ťa to o veľa energie.

Strelec

Máš pred sebou obdobie, ktoré je ako stvorené na lásku. Ak si vo vzťahu, venuj sa svojmu partnerovi najviac ako to ide, pretože neskôr na to nebude čas a mohla by si to ľutovať. Pokiaľ si slobodná, vyraz do ulíc, pretože môžeš stretnúť sympatického muža.

Kozorožec

Nemala by si dôverovať všetkému, čo ti ľudia povedia. Je pravda, že nie každý je zlý, no stále platí pravidlo: dôveruj, ale preveruj. Keď sa k tebe dostanú nejaké informácie, naozaj si ich prever ešte predtým, než ich pošleš ďalej.

Vodnár

Dnes sa ti nebude dariť a nebudeš mať na nič energiu, no nevyhováraj sa a rob aj napriek tomu, že sa ti nebude chcieť. Len tak sa môžeš posúvať ďalej a prekonávať svoje hranice. Únava alebo nechuť by ťa nemali zastaviť.

Ryby

Máš pred sebou skvelý deň, počas ktorého by si mala mať iba pozitívne myšlienky. Keď sa objavia tie negatívne, snaž sa ich rýchlo zbaviť, pretože smútok v novom roku naozaj nepotrebuješ. Venuj sa len aktivitám, ktoré ti robia radosť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy