Slušné vychovanie, galantnosť, milé slová a dobré skutky. Aj takto by sa dalo charakterizovať gentlemanstvo, ktoré je v dnešnej dobe veľmi vzácne. V 21. storočí sa stáva, že ten „man“ zostal, no „gentle“ sa niekde stratilo.

Avšak, nič nie je také strašné, ako sa na prvý pohľad zdá. Títo traja muži sú gentlemani a všetko zachraňujú.

Lev

Muž v znamení Leva tu nemohol chýbať. Jeho slušné správanie sa z neho nevytratí ani v časoch puberty, preto je ideálny muž. Láska a starostlivosť o milovanú osobu sú jeho silné stránky.

Aj práve preto to s tou starostlivosťou niekedy preháňa. Keď sa do neho zamiluješ a prebehne medzi vami iskra, dobre sa o teba postará a zahrnie ťa veľkou vášňou.

Panna

Tento chlap vie, čo sa v spoločnosti má a čo nie. Hoci nepatrí medzi tých romantických, rozhodne je slušne vychovaný a v prítomnosti dámy sa vie správať. Je diplomatický, nikoho neuráža a z jeho úst môžeš len ťažko počuť nadávky či vulgarizmy. K žene sa správa milo, vždy jej dvorí a až potom ju pozve na rande.

Ak sa s ním dáš do vzťahu, nič ti nebude chýbať, pretože všetko zabezpečí. Naozaj, tento muž nie je na veľké romantické gestá, no budeš sa mať pri ňom dobre.

Vodnár

Muž Vodnár je skvelým kamarátom, pretože vie povedať presne to, čo žena očakáva. Je gentlemanom v pravom význame, pretože sa nikdy pred ženou nespráva vulgárne. Je milý, dobrý, pozorný a nezabúda ju zahŕňať množstvom komplimentov.

Pokiaľ budeš uvažovať o vzťahu s Vodnárom, rozhodne sa na to daj, pretože vieš, že ti nič zlé nehrozí. Jediná jeho podmienka je, aby si neobmedzovala slobodnú vôľu a nezobrala mu voľnosť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.