Pexels/Karolina Grabowska

Nie každý deň je vydarený, plný prekvapení, pozitívnych správ a radosti. V živote musia byť aj také dni, ktoré sú nepríjemné a bolestivé, pretože by sme si tie dobré neskôr nevážili.

Pusť sa do čítania, vďaka ktorému sa dozvieš, čo si pre teba pripravilo tvoje znamenie.

Baran

Čaká ťa výnimočná udalosť, na ktorej stretneš samých vplyvných ľudí. Nemala by si nič nechať na náhodu, pretože si ťa môže niekto všimnúť. Ak sa tak stane, zmení ti to život. Pre teba to bude dobrý deň, no počítaj s tým, že budeš mať viac zodpovednosti.

Býk

Pár neriešených problémov môže vyústiť do hádky, ktorá nemusí skončiť pekne. Zachovaj si chladnú hlavu a nenechaj svoje emócie, aby ťa ovládali. Keď im to dovolíš, mohla by si si narobiť veľa nepriateľov, ktorých naozaj nepotrebuješ.

Blíženci

Stanú sa ti udalosti, ktoré neovplyvníš, no budeš sa s nimi musieť zmieriť. V živote nie je nič ružové, preto by si mala konečne zhodiť tie okuliare, ktoré nosíš na nose. Pozri sa na svet triezvym pohľadom, inak tento deň pre teba neskončí dobre.

Rak

V práci budeš pociťovať mierne napätie medzi kolegami, ktorí si budú „skákať do vlasov“. Nemala by si sa však púšťať do hádky aj ty, stres nepotrebuješ. Radšej si dávaj pozor na úraz, ktorý ti hrozí cestou domov. Vyhni sa náročnej trase a choď po tej overenej.

Lev

Uprednostni vzťah pred rodinou. Áno, malo by to byť naopak, no už dlhší čas priateľa zanedbávaš. Hnevá sa na teba, pretože nechápe, čo sa s vami stalo. Venuj sa mu dnes naplno. Poteší sa.

Panna

Môžeš sa nechať unášať predstavami o darčekoch. Práve teraz je tá najvhodnejšia chvíľa, aby si dokúpila tie posledné. Nezabúdaj pri tom aj na seba. Vďaka tomu budeš mať dobrú náladu, na všetkých sa budeš usmievať a nič ťa nevyvedie z miery.

Váhy

Teba čaká pomerne šťastné obdobie. Hviezdy sú ti naklonené, preto sa ti všetko vydarí tak, ako si predstavuješ. Povinnosti v práci dokončíš skôr, preto ti zostane viac času na rodinu a súrodencov. Urobte si rodinný večer naplnený spoločenskými hrami a dobrým jedlom.

Škorpión

Priprav sa na to, že sa ti dnes môže stať úraz, ktorý bude poriadne bolieť. Dávaj si pozor najmä na cestách, no buď opatrná aj doma. Nebude to nič príjemné, no ak sa nebudeš namáhať, prejde ťa to.

Strelec

Nemala by si svoj deň premrhať s negatívnymi myšlienkami. Aj keď niečo pokazíš alebo sa ti niečo nepodarí, snaž sa usmievať. Mysli na to, že vo všetkom zlom sa dá nájsť niečo dobré. Ako sa hovorí – každá minca má dve strany.

Kozorožec

Snaž sa naplánovať si všetky veci, ktoré ťa do konca roka ešte čakajú. Ak to neurobíš teraz, môžu ťa prekvapiť nečakané udalosti a tie neovplyvníš. Keď budeš mať prehľad o tom, čo ťa v jednotlivé dni čaká, nebudeš pod stresom a napätím.

Vodnár

Cítiš sa vystresovaná. Z práce by si mala utekať rovno domov a oddychovať. Každý týždeň bližšie ku Vianociam ťa vyčerpáva viac a viac, preto relax už potrebuješ. Ak by si sa náhodou večer nudila, môžeš začať s vianočným upratovaním a pečením.

Ryby

Od rána ťa bude bolieť hlava, čo nie je dobré znamenie. Kvôli tomu sa nebudeš vedieť sústrediť na prácu, v ktorej toho budeš mať veľa. Pracuj aj po pracovnej dobe, pretože je to lepšie, než keby si si mala priniesť prácu domov. V súkromí sa venuj iba rodine a svojej láske.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy