žena

Lev

Dnes očakávaj emocionálne uspokojenie a dosiahnutie profesionálnych cieľov. Dobré záujmy živia tvoje nadšenie a dávajú ti podnet na realizáciu niektorých projektov, ktoré sú zamerané na opätovné potvrdenie tvojej slobody konania v každom existenčnom sektore. V prostredí, ktoré často navštevuješ, sa pohybuješ s ľahkosťou a bezpečím. Využi svoj čas naplno, najmä ak ho nemáš vždy dostatok.

Panna

V túto marcovú nedeľu sú úspechy zaručené krásnym prechodom Jupitera. Nebudú však ľahko dosiahnuteľné kvôli niektorým planetárnym opozíciám, ktoré vyvolávajú únavu a zlú diplomaciu. Je to však ideálny čas chopiť sa veľkej príležitosti. Ak cítiš túžbu po slobodnejšej a kreatívnejšej činnosti, vedz, že ak budeš postupovať s dôverou, dostaneš sa priamo k cieľu, ktorý si si stanovila.

Žena v klobúku
zdroj: Pexels/Yulia Goncharuk

Váhy

V tento deň môžeš pociťovať potrebu trochu sa vzdialiť, nie však sama. Budeš obzvlášť citlivá na potreby svojho partnera. Bolo by dobré, aby si využila príležitosť urobiť plány vo veľkom štýle alebo zorganizuješ niečo špeciálne. Použi svoj úsmev, aby si prilákala sympatie osoby, ktorá ťa tak fascinuje.

Škorpión

Horoskop odporúča, aby si využila naplno dnešnú priazeň hviezd. Vietor totižto fúka vo tvoj prospech. Budeš zaneprázdnená, nakoľko je táto nedeľa plná príležitostí najmä u tých, ktoré hľadajú niečo alebo niekoho dôležitého. Očakávaj taktiež dôslednosť a rozhodnosť. Vieš, ako ukázať dôveru a priateľskosť bez toho, aby si sa nechala ovládať ostatnými. Priatelia ťa milujú.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop