Unsplash/Jonathan Borba

Pred sebou máme nový mesiac máj, ktorý je, mimochodom, mesiac plný lásky. Teda, tak to šepkajú hviezdy a niečo na tom bude. Ktoré znamenia čaká za rohom láska? A čo môžu očakávať ostatné?

Baran

V práci to nemáš najjednoduchšie, ale vyzerá to tak, že v tomto mesiaci konečne načerpáš stratenú energiu. Keďže je to mesiac v znamení lásky, práve tá ti pomôže v zložitých situáciách. Konečne naber odvahu a neboj sa pustiť do projektov, ktoré máš v hlave. Hviezdy sú ti naklonené.

Býk

Nemusíš sa báť sklamaní, ktoré zažiješ v tento mesiac. Posunie ťa to ďalej. Daj sama sebe za príkaz, že sa budeš viac starať o seba a hľadieť na svoje potreby. Po náročných týždňoch si zaslúžiš relax a oddych. V práci sa ti bude vďaka tomu viac dariť.

Blíženci

Vyzerá to tak, že nový mesiac prináša i nové známosti a novinky, z ktorých budeš mať veľkú radosť.  V práci buď viac opatrná a plň si všetky povinnosti na 100 %. Zbytočne by si sa dostala len do konfliktov, ak by si lajdáčila.

Rak

Tak tebe, čo sa týka lásky, prajú hádam všetky hviezdy vesmíru. Priprav sa, nejaký pán dokonalý si ťa získa. A nemusíš mať z toho stres. Nechaj sa unášať láskou, prídeš na nové myšlienky.

Lev

Tento mesiac je mesiacom, kedy by si mala ubrať z nasadeného tempa a viac si začať užívať. Lebo to sa bude všetko odvíjať aj na tvojom osobnom živote. Pre nezadané levice, svitá na lepšie časy lásky.

Panna

Neboj sa výzvy. Máj ti konečne ukáže, čo v skutočnosti chceš a kam sa uberať. I keď nestretneš svoju spriaznenú dušu a viac-menej to nebude láskyplný čas, máš veľkú šancu zažiariť v práci a konečne z toho aj patrične ťažiť.

Váhy

Kľudne snívaj, lebo tento mesiac sa to môže stať skutočnosťou. Hviezdy ti želajú a stoja pri tebe. Tak smelo rozbehni všetko, čo si si v hlave naplánovala. Máš veľkú šancu zažiariť.

Škorpión

Si sama a začínaš mať z toho depresie? Láskyplný máj ti konečne do života prinesie niekoho, po kom tvoje srdce túžilo. Ale … Nedávaj na prvý dojem. Najprv človeka poriadne spoznaj, až potom vyvodzuj závery.

Strelec

Aj keď láska na tom bude biednejšie, v práci sa ti bude na oplátku veľmi dariť. Veď nemôžeme mať predsa všetko, tento mesiac je pre teba skôr tým pracovným.

Kozorožec

Nenechaj sa zmiasť. Na prvý pohľad budeš mať pocit, že čoho sa dotkneš, to sa premení na zlato, ale je to len klamlivý pocit. Snaž sa byť sústredená. V mesiaci máj sa budeš cítiť mimoriadne milovaná.

Vodnár

Konečne si dopraj oddych a vyraz s niekým von. A takto to rob kľudne aj celý mesiac. Tvrdo si pracovala. Spomaľ, nadýchni sa a užívaj si maj lásky čas. V láske sú ti hviezdy naklonené.

Ryby

Nevieš čo ďalej? Tento mesiac je priam stvorený na to, aby si to zistila. Počúvaj svoj vnútorný hlas, ktorý ti šepká, čo ďalej. Nemusíš mať stresy, v práci ťa nečaká nič zložité, môžeš mierne poľaviť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy