žena

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Strelec

V profesionálnej oblasti sa ocitneš v momente dobrého výkonu, kde je možné začať niečo nové, analyzovať všetky klady a zápory až do najmenšieho detailu. Je pravda, že tiež nemáš veľké šťastie a flexibilitu, no nikdy ti nechýba poriadna dávka prehľadu, aby si vedela, čo máš robiť. Vži sa do myslenia tých, na ktorých ti  záleží. Nepremárni talent a príležitosti nadviazať dobré pracovné projekty.

Kozorožec

Aktuálne udalosti ti môžu dať veľa, pokiaľ ide o spokojnosť v kariére. Horoskop odporúča, aby si sa vrátila so svojho rytmu a požiadala o zvýšenie platu alebo vyskúšala nové cesty. Urobiť tak môžeš najviac vtedy, ak je pre teba súčasná situácia príliš napätá. Postav sa novému pracovnému alebo študijnému programu s nadšením a bez strachu.

Strapatá žena má vlasy v tvári
zdroj: Unsplash/Natalia Sobolivska

Vodnár

Mesiac sa stretáva s planétami v tvojom znamení a výsledkom sú silné inštinkty, ktoré majú tendenciu ovládať pocity. Keď hviezdy lásky bojujú, je múdre zostať pokojná a nepristupovať k vzťahom chladne. Rovnako je potrebné nekonať inštinktívne. Môžeš sa aj vďaka tomuto vyhnúť bolestivému rozchodu.

Ryby

Tento posledný februárový piatok je pre teba konštruktívnym dňom. Zostať v tieni je vhodné len v niektorých prípadoch, napríklad pri práci na projektoch, ktoré majú určitý význam pre tvoju budúcnosť. Hviezdy tohto obdobia však chcú, aby si bola expanzívna a premietaná do budúcnosti bez tieňov. Toto je obdobie premyslených a úspešných rozhodnutí či správ, na ktoré čakáš.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop