žena

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Lev

Tvoja vízia budúcnosti bude dnes omnoho jasnejšia ako pred pár dňami. Od toho piatku bude každý deň dobrý na rozširovanie sa smerom k novým trasám s vedomím, že tvoja zrelosť ti môže pomôcť za každých okolností. Prichádzajú aj novinky týkajúce sa kariéry a slobodných povolaní. Teš sa na chvíle, ktoré ti tento posledný februárový piatok prináša.

Panna

Horoskop upozorňuje, aby si si dnes dávala pozor na svoj svoj chrbát a kryla si ho pred možnými nepriateľmi. Čeliť môžeš aj rôznym skúškam života či osamelosti. V tomto období je múdre opustiť alternatívne cesty, ktoré si vyžadujú samotu a meditáciu. Byť v spoločnosti je oveľa užitočnejšie. Skús sa niekam vybrať aj ty.

Stres vo vzťahu
zdroj: Pexels/Dmitriy Ganin

Váhy

Priaznivý lunárny vplyv naznačuje v tento piatok dobrú ochranu pred tvojimi priateľmi a autoritatívnymi ľuďmi v profesionálnej oblasti. Sny a nádej dostávajú platné vstupy a správnu dávku astrálnej benevolencie, aby sa zhmotnili. Tvoj postoj je pokojný a si si vedomá svojich hodnôt či kvalít, čo ťa robí aj šťastnou.

Škorpión

Škodlivé vplyvy Venuše a Marsu môžu otestovať tvoju kreativitu, spoločenskosť a odvahu. Práve z tohto dôvodu možno budeš potrebovať isté  emocionálne potvrdenie a bezpečné hniezdo, do ktorého sa uchýliš po každodenných ťažkostiach. Zdá sa, že dnešné okolnosti sú navrhnuté tak, aby si pochopila, aká dôležitá je skutočná láska pre dobrý život.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop