Unsplash/Sydney Sims

Konečne piatok! Čo myslíš, čo ti prinesie? Bude to ruka hore v bare alebo ťa čakajú zlé správy? Čítaj ďalej a dozvieš sa.

Baran

Dnešný deň si užiješ. Vďaka tomu, že si zvládla všetky úlohy, budeš môcť odísť z práce skôr. Pôjdeš do mesta a dopraješ si zaslúžený reset. Dávaj si však pozor na neprajných ľudí, pretože by ti mohli pokaziť dobrú náladu. Obklop sa tými správnymi kamarátmi a zabav sa.

Býk

Piatok bude pre teba v znamení zlých správ. Už od rána ťa zaskočí informácia, ktorú sa dozvieš od svojich blízkych. Kvôli tomu budeš smutná a nebudeš sa s nikým chcieť baviť. Hoci sa ťa bude snažiť priateľ rozveseliť, nepodarí sa mu to. Budeš chcieť byť sama a to je to najlepšie, čo môžeš pre seba dnes urobiť. Chvíľa ticha len s tvojimi myšlienkami. Neboj sa, všetko bude časom dobré.

Blíženci

Dnešný deň sa ti ozaj vydarí. Si usilovná ako včelička, preto všetko zvládneš a budeš mať energiu dokonca aj na tréning. Vďaka tomu sa vo svojom tele budeš cítiť dobre a na večeru si môžeš dať niečo, čo si už dlho nemala. Pochutíš si. A keď už toľko makáš, dopraj si.

Rak

Raduj sa z maličkostí, ktoré ti dnes život nadelí. Vďaka tomu si uvedomíš, že po búrkach vždy vyjde slnko. Nesmieš sa trápiť, pretože sa z tohto bludného kruhu nikdy nedostaneš. Ako sa hovorí – neplač, pretože slzy ti zabránia vidieť to dobré. A je toho viac ako dosť.

Lev

Čím skôr si dnes splníš povinnosti, tým skôr pôjdeš z práce domov. Čaká ťa večer vonku s priateľmi. Vyberte sa do miestneho baru a poriadne pokecajte, už pár týždňov si sa s nimi nestretla na dlhšie ako pár minút. Vďaka tomu si utužíte vaše priateľstvo a zosilnie medzi vami puto.

Panna

Dnes sa budeš najlepšie cítiť v obklopení svojej rodiny. Po práci utekaj domov, uvar večeru, môžeš upiecť aj koláč a vychutnávaj si to, že sú všetci spokojne doma. Pochopíš, že ku šťastiu ti nič viac netreba. Len blízkosť ľudí, ktorí ťa majú radi. Niekedy to chce aj takéto pokojné dni.

Váhy

Zlé správy neobídu ani teba. Poobede sa dozvieš niečo, čo ťa vyvedie z miery a už sa nebudeš vedieť sústrediť na prácu. Kvôli tomu všetko pokazíš a domov pôjdeš nahnevaná. Vtedy ti už nepomôže ani milovanie s priateľom či dobrá večera. Skús sa radšej zhlboka nadýchnuť, urobiť iba to, čo je skutočne dôležité a ostatné odlož na iný deň. Nie je každý deň najlepší.

Škorpión

Skús si dnešný deň čo najviac spríjemniť. Pokiaľ sa tak nestane, môže sa to s tebou vliecť celý víkend. A to snáď nechceš, už dlho si sa tešila na voľno. No so zlou náladou to veru nejde. Snaž sa na všetkých usmievať, byť milá a každému pomôcť. Keď to neurobíš, vráti sa ti to v tom najnevhodnejšom spôsobe.

Strelec

Ak sa dnes budeš cítiť nervózne, uvar si v práci čaj a trochu zrelaxuj. Večer ťa čaká rande s novým objavom, preto musíš byť fresh a svieža. Doma sa na všetko poriadne priprav a nezabudni si dať na seba to najlepšie oblečenie. Vďaka tomu urobíš lepší dojem.

Kozorožec

Ak sa ti posledné dni vydarili, dnes to bude naopak. Už od rána sa ti nebude dariť a budeš pod miernym stresom. Kvôli tomu sa vykašleš aj na priateľov, pretože nebudeš nič stíhať. Máš však šťastie, že aspoň rodina ťa podrží a pochopí.

Vodnár

Dnes ťa obídu všetky hádky, nedorozumenia a problémy. Zažiješ deň plný lásky, priateľstva a smiechu. Partner ťa po práci vyzdvihne, zoberie na večeru a po nej ťa bude čakať prekvapenie. Zamiluješ sa do neho ešte viac. Slobodné sa zabavia vo svojich ženských kruhoch.

Ryby

Mala by si piť veľa vody. Ak tak neurobíš, večer ťa môže bolieť hlava. Nemohla by si ísť von a piatkový večer by si trávila doma v pyžame. Mysli na budúcnosť skôr, než sa stane niečo zlé.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy