spln

Lev

Do tvojej duše by sa dnes mohla vkradnúť jemná tvrdohlavosť a rovnako aj nepokoj. Horoskop však odporúča, aby si sa nevzdávala a neľutovala, buď sama sebe sudcom a snaž sa zmeniť svoje životné postoje. Začni si vážiť samú seba a pozor si dávaj taktiež na nepredvídané výdavky. Spln Mesiaca ťa pozýva preskočiť prah fyzických a duševných hraníc.

Panna

Pokiaľ si v minulosti utrpela nejakú krivdu alebo sklamanie, nastal čas ukončiť svoje trápenie. Dosť bolo obviňovania, citového vydierania či akýchkoľvek dusivých povinností. Užívaj si život naplno a rob všetko, čo sa ti páči bez toho, aby si sa trápila tým, či to niekomu neublíži. Nechaj sa viesť intuíciou a v láske experimentuj s novými milostnými hrami.

Denný horoskop
zdroj: Pexels/Megan Ruth

Váhy

Náročnejšie životné situácie je niekedy ťažšie riešiť aj formou diplomacie. Preto ak si tou, ktorá sa ocitne dnes v takejto alebo podobnej situácii, nemusí sa ti to podariť. V láske sa priprav na možné kontrasty a nestrácaj vieru vo svoje kvality. Pokiaľ ti na tvojom vzťahu záleží, prevezmi iniciatívu a vymysli na dnešný večer niečo originálne.

Škorpión

Dnešné hviezdy ti odporúčajú postarať sa o seba a svoje fyzické či vnútorné potreby. Pokiaľ je to možné, vezmi si hoc i len polovicu dňa dovolenky a posledný septembrový piatok si uži naplno. V práci máš podporu od kolegov, môžeš si to dovoliť. Večer si dopraj relax vo dvojici s partnerom, prípadne v kruhu priateľov.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop