spln

Dnešný a zároveň posledný septembrový piatok praje chvíľam s tými, na ktorých nám najviac záleží. Hviezdy sú naklonené romantickým momentom vo dvojici, ale i času strávenom s našimi rodinami a priateľmi. Niekoho však potrápi únava, stres alebo nejaký nepokoj. Čo hovorí horoskop o tvojom dnešnom dni?

Horoskop na dnes

Baran

Pre teba prichádza dôležitá astrálna udalosť, pretože Mesiac bude v Splne práve v tvojom znamení. Sústrediť by si sa mala preto na dokončenie projektov, na ktorých si začala pracovať ešte počas jari. U viacerých môže prevládať akási nespokojnosť či nervozita. Pokiaľ sa však budeš sústrediť na pozitívnejšie stránky, bude možné ich veľmi ľahko prekonať. V prípade, že jazdíš autom, buď viac opatrná.

Býk

Vplyv tohto septembrového Splnu bude vhodný na bilancovanie a zhodnocovanie tvojej existenčnej situácie. Horoskop hovorí, že ťa síce nečakajú nejaké veľké prekážky, no k troche šťastia ti postačí viac stability a láskavosti. Ak patríš medzi tie, ktoré dokážu prevziať iniciatívu vo svojich povinnostiach a sústrediť sa na ciele, zvládneš aj čeliť akýmkoľvek problémom a rovnako ich správne vyriešiť.

týždenný horoskop
zdroj: Unsplash/Hailey Moeller

Blíženci

Blahodarné vplyvy Mesiaca ti pomôžu tvoj partnerský vzťah posilniť, o to viac, pokiaľ je pravdivý a úprimný. Čo sa pracovných záležitostí týka, dnešný piatok bude priať dokončeniu projektu, na ktorom si pracovala už dlhšie so svojimi kolegami. Je možné, že sa v ňom vyskytli nejaké prekážky, no o to viac šťastná budeš, keď ho uzatvoríš. Večer praje stretnutiam s priateľmi a blízkymi. Nájdi si na nich čas a prežite príjemné spoločné chvíle.

Rak

Priprav sa na to, že dnes tebou môže otriasť napätie, emocionálne rozrušenie, podráždenosť alebo únava. Je možné, že v tvojom vnútri vládne žiarlivosť i napriek tomu, že na ňu niet najmenšieho dôvodu. Zabudni na minulosť a užívaj si prítomnosť, bude to lepšie ako pre teba, tak i pre tvojich najbližších. Večer si dopraj so svojou polovičkou romantický večer, hviezdy sú ti v tomto smere naklonené.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop