Pár pri strome

Posledný májový utorok prinesie naozaj pestré momenty. Niekoho čakajú priaznivé správy vo finančnej oblasti, iného zas v srdcových záležitostiach. Jedno znamenie si však bude musieť dať pozor na majetkové záležitosti. Čo dopraje horoskop tebe?

Horoskop na dnes

Baran

Dnešný utorok bude dňom zábavy, zmiešaným s trochou vzrušenia. Horoskop však radí, aby si niektoré situácie sledovala z diaľky, nakoľko práve dnes si obzvlášť ceníš svoje súkromie.

V prípade, že sa chceš dostať z rutiny, skús použiť svoju predstavivosť. V práci sa budeš cítiť unavene a vyčerpane a práve táto nálada ťa bude viesť k viacerým dialógom s kolegami. Tie ťa však zahrejú pri srdci a zároveň pozdvihnú aj náladu.

Býk

Dnes si budeš môcť robiť čo chceš a to doslova a do písmena. Priaznivé správy prichádzajú aj do finančnej oblasti a staneš sa tak efektívnejšou. Vypustíš taktiež všetko, čo je v tomto smere navyše, tvoje nadšenie bude istým spôsobom nákazlivé pre okolie.

Nezadané môžu očakávať nové stretnutia a tie, ktoré sú vo vzťahu, čaká taktiež veľmi príjemný deň so svojou polovičkou. Tvoja potreba svietiť inšpiruje dokonca aj tvojho partnera.

Žena skočila na muža
zdroj: Pexels/Danik Prihodko

Blíženci

V tento deň bude tvojím darom výrečnosť. Môžeš sa totižto cítiť povzbudená projektom, ktorý sa blíži ku koncu. Urob všetko pre to, aby si v tejto nálade zotrvala a šťastie bude stáť na tvojej strane.

Horoskop radí, že tým môžeš potlačiť napätie, ktoré ťa v posledných dňoch sužovalo viac ako inokedy. Ideálnym riešením je pohyb. Dôraz budeš klásť na priateľstvo, no niekto môže pocítiť potrebu nadviazať aj niečo viac. Vyjadri svoje pocity.

Rak

Niektoré dnes môžu dostať nečakanú ponuku na cestovanie, avšak rátať bude potrebné s meškaním alebo zrušením spoja. Je ale možné, že stretneš niekoho z inej kultúry a tvoja spoločenská povaha ti prinesie šťastie.

Pokiaľ si nezadaná, vytvárať môžeš aj nové väzby. V prípade, že si vo vzťahu, vyhýbať by si sa mala kontroverzným diskusiám s partnerom. Nie najlepšia nálada tvojej polovičky súvisí s jeho potrebami, ktoré sú opakom toho, čo si si pôvodne myslela.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop