horoskop na piatok

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Ako každý deň, tak aj dnes ti prinášame denný horoskop. Čo ťa v piatok čaká? Preženieš to s alkoholom alebo si ťa šéf pozve „na koberček“ do svojej kancelárie? Zisti, či sa môžeš tešiť na príjemný oddychový deň v práci a po príchode domov na romantické gesto od partnera.

Horoskop na dnes

Baran

Dnes budeš blúdiť vo svojich myšlienkach. Tešíš sa na víkend, pretože z práce si už otrávená. Ak ťa to nebaví a ráno vstávaš s nechuťou, že musíš ísť do roboty, mala by si svoju prácu prehodnotiť a možno sa zamyslieť nad výpoveďou. Po príchode domov budeš zamyslená, čo si všimne aj tvoj partner a poradí ti, čo ďalej.

Býk

Ak si si na dnes vzala voľno a máš pred sebou predĺžený víkend, s rodinou sa vyber niekam do hôr. Užijete si tam krásne chvíle plné lyžovania, sánkovania a hlbokých rozhovorov, vďaka čomu zabudneš na realitu. Keď ťa čaká vyčerpávajúci pracovný deň, večer si daj teplý kúpeľ s vínkom v ruke a sviečkami naokolo.

denný horoskop
zdroj: Unsplash/Karsten Winegeart

Blíženci

náš týždenný horoskop ti naznačoval, že od pondelka sa tešíš na dnešný deň. Máš toho totiž v práci veľa a nevieš sa dočkať oddychu. Ten príde práve dnes večer, kedy by si mala partnera zobrať na nevšedné miesto, ktoré ste ešte nenavštívili.

Rak

Celý týždeň premýšľaš nad jednou vecou. Pozitívne rozhodnutie nebude to správne a radšej by si sa mala uberať ďalej. Skús sa dnes ísť zabaviť na párty, kde na všetko zabudneš a nebude ti mysľou blúdiť bývalý partner. Nestojí za to.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop