Dvojica leží na tráve

Lev

Pokiaľ patríš medzi tie, u ktorých vo vzťahu nie je niečo v poriadku, určite o tom hovor a veď otvorenú diskusiu. Horoskop však hovorí, že o príjemné chvíle vo dvojici nebude núdza. Zameraj sa pokojne aj po vzájomnom rozhovore na to, čo ti dnešný deň v tejto oblasti ponúka a zostaneš spokojná nielen ty, ale aj tvoj partner.

Panna

Dávaj si dnes väčší pozor na to, aby si nestratila trpezlivosť pri blízkom človeku. Môže sa tak stať aj napriek tomu, že máš po boku toho najlepšieho partnera na svete. Samotná astrológia však vyzýva k obozretnosti. Pokiaľ musíš robiť dôležité kroky vo svojom živote, dnes sa tejto akcii vyhni a počkaj si skôr na iný deň.

Žena v čiapke
zdroj: Pexels/Bekah Allmark

Váhy

Horoskop hovorí, že niektoré patria medzi tie, ktoré sú síce čerstvo zamilované, no monotónnosť v tomto zväzku im nejakým spôsobom môže prekážať. Buď trpezlivá v tomto smere, no nemusíš zostať v tichosti. Pokojne hovor o svojich nápadoch a všetkom tom, čo by si rada vo dvojici robila. Niekedy nie je zlé druhú stranu navigovať.

Škorpión

Počas dnešnej soboty by si sa mala posnažiť získať späť stratenú energiu z pracovného týždňa. Inak by sa to mohlo prejaviť aj v srdcových záležitostiach. Skús si oddýchnuť spôsobom, ktorý je tebe najbližší. Pokiaľ si milovníčkou prírody, určite si dopraj aj dlhšiu turistiku s niekým, kto ti je blízky. Tou osobou môže byť partner alebo i najlepšia priateľka.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop