Dnešný deň bude plný spoznávania nových vecí, kamarátov a dobrého jedla. Ak si zvedavá, čo čaká teba, čítaj ďalej. Dozvieš sa, čo si pre teba pripravilo tvoje znamenie.

Baran

Výhovorky ti ciele nesplnia. Dnes by si sa mala prestať vyhovárať a konečne niečo robiť. Či už to je cvičenie, pečenie, varenie, alebo učenie sa. Keď budeš všetko odkladať, nikdy v živote nebudeš šťastná. Začni dnes a uži si to naplno.

Býk

Dnes prežiješ pekný deň. Rodina ťa prekvapí nečakaným návrhom, ktorý ťa na jednej strane zaskočí, no na tej druhej strane budeš veľmi potešená. Je len na tebe, ako sa rozhodneš. Buď budeš milá, dobrá a budeš súhlasiť, alebo si všetkých pohneváš.

Blíženci

Pokiaľ sa k tebe dostanú nejaké klebety, nešír ich ďalej. Je dosť možné, že sú vymyslené a ide o planý poplach. Tým, že by si ich šírila, by si len ublížila ostatným. Radšej sa zdržuj doma, pozri si film a vychutnaj si to, že môžeš oddychovať.

Rak

V osobnom živote na teba čaká jedno veľké prekvapenie. Dá sa však povedať, že ťa nepoteší, skôr z neho budeš smutná. Nemala by si sa však dlho hnevať, pretože hnev ti zabráni vidieť to dobré, čo sa okolo teba deje. Možno ťa priateľ pozve na večeru.

Lev

Dnes by si mala pomáhať za hranice svojho chápania. Len vďaka dobrým skutkom sa tvoj život naplní radosťou a šťastím. Už dlhšie na sebe vnímaš to, že pomáhanie ostatným ti mení život, preto sa dnes do toho pusti naplno. Od radosti nebudeš vedieť zaspať.

Panna

Ani minulé udalosti ťa nezmenili a stále si príliš dobrá na ľudí, ktorí si to nezaslúžia. Dnes si na to dávaj extra pozor, pretože by si na svoje dobré skutky mohla doplatiť. Nepomáhaj zbytočne tam, kde ťa nepotrebujú. Radšej urob radosť rodičom.

Váhy

Nemala by si sa nikam ponáhľať. Pokiaľ by si bola rýchla, mohla by si si vonku ublížiť a dnes by to nemuselo dopadnúť dobre. Radšej choď všade pomaly, no isto. Vďaka tomu sa ti nič nestane a prežiješ deň bez ujmy na zdraví. Všetko sa ti podarí.

Škorpión

Pokiaľ nevieš, čo k svojmu partnerovi cítiš, pretože sa na obzore objavil niekto druhý, dnes si dopraj dostatok času osamote. Nevolaj ho k sebe domov, pretože by ťa zbytočne rozčuľoval. Napíš si zoznam pre a proti a potom sa rozhodni o rozchode. Aj keď… keby si ho skutočne milovala, nikdy by sa tretia osoba neobjavila.

Strelec

Dnes bude tvoj deň. Od rána budeš mať dobrú náladu, čo si všimnú aj tvoji rodičia a partner, ktorí tomu nebudú chcieť veriť. Poobede ich vytiahni von na prechádzku a otvorene sa porozprávajte. Už ste to dlho nerobili, preto vám to prospeje. Najmä tebe.

Kozorožec

Aj keď by si mala mať voľný deň, už od rána budeš mať veľa povinností. Pokiaľ si ich všetky splníš doobeda, budeš sa cítiť oveľa lepšie, než vtedy, kedy by si prokrastinovala. Buď dnes aktívnou osobou a zameraj sa na pohyb. Dobre urobíš, keď si aj zacvičíš.

Vodnár

Ráno by si si mala napísať „to do list“, inak sa môže stať, že na niečo počas dnešného zhonu zabudneš. Keď si všetko splníš, môžeš ísť so svojimi priateľmi von, pretože si ich dlho nevidela. Socializácia je pre teba potrebná, pretože samota ti neprospieva.

Ryby

Čaká ťa deň plný dobrého jedla a rodiny. Využi tento deň naozaj naplno a uvar si to, na čo máš chuť už niekoľko dní. Tvoje telo sa poteší a na všetkých budeš milá. S rodinou si môžeš zahrať spoločenské hry, ktoré vás vrátia do detských čias.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.