Photo by Taisiia Stupak on Unsplash.com

Keď ľúbime, tak ľúbime všetci rovnako. Avšak, nikdy ťa nelákalo vedieť, ako veľmi ľúbi tvoje znamenie z horoskopu? Dnes sa na to môžeš pozrieť.

1. Blíženci

Prvé znamenie, ktoré miluje najviac, je Blíženec. Prvé miesto si zaslúži právom, pretože Blíženci majú veľké srdce. Hoci sa to tak nemusí zdať, časom sa ustália a keď dospejú, tak vedia byť najvernejší a najzamilovanejší zo všetkých. Po boku tohto znamenia dokáže partner/ka veľké veci.

2. Panna

Druhé miesto získala Panna, pretože nezaostáva za Blížencami. Veľkosťou lásky sa im vyrovná, no občasná chyba a menej romantiky robí svoje. Napriek tomu vie ako milovať a jednoznačne to bude preukazovať každý deň.

3. Škorpión

Keď miluje Škorpión, miluje celý život. Avšak dlho trvá, kým si lásku svojho života nájde. Preto sa môže stať, že niekedy ľudí využíva len na svoje potreby. Ak sa nájde niekto, kto by to s týmto znamením nevzdal, Škorpión to nevzdá do konca života.

4. Býk

Znamenie Býk je občas trochu chaotické. Z minulých sklamaní v láske má problém niekomu dôverovať, no snaží sa najviac ako vie. Býk nezanevrel na lásku, len si ho láska ešte musí nájsť. Priateľa/priateľku si bude strážiť ako oko v hlave a nedá dopustiť, aby sa jej niečo stalo.

5. Kozorožec

Ľudia narodení v Kozorožcovi majú vkus a eleganciu. Na lásku rozhodne potrebujú iskru a to, aby medzi nimi fungovala chémia. Nezamilujú sa len tak do niekoho, no musí to byť naozaj NIEKTO. Ak takého človeka nájdu, vedia s ním byť naozaj dlho.

6. Baran

Optimistický Baran je impulzívny a rád sa riadi srdcom. Preto sa niekedy stane, že sa sklame alebo zaľúbi do nesprávnej osoby. Potom má myšlienky, že by to mal vrátiť danej osobe a tak sa s ňou len hrá. Avšak ak nájde rovnakého blázna ako je on, je ochotný s tým prestať.

7. Strelec

Strelec je ako „Amor“. Stačí, že sa niekto pekný vyskytne v jeho spoločnosti a je nedočkavý. Platí to aj na ženu, aj na muža. Strelcove hormóny sú nestále, no ovláda pravidlá romantiky a romantické gestá na jednotku.

8. Lev

Pri láske u človeka v znamení Leva záleží od toho, aký prvý dojem na neho spravíš. Či mu budeš lichotiť alebo ti bude liezť na nervy. Veľa vecí berie príliš osobne a nie je na dlhodobé vzťahy, pretože nevie ľúbiť naplno.

9. Ryby

Aj keď ti možno príde znamenie Ryby ako citlivé, v láske to tak nie je. Vyberá si poctivo toho dokonalého partnera a dokým naozaj nepríde ten pravý, nevie ostatných ľudí ľúbiť úprimne.

10. Rak

Znamenie Rak je veľmi náladové. Jeden deň ťa môže ľúbiť, no druhý deň to tak už nemusí byť. Musíš byť neustále v strehu a každý deň dokazovať svojmu partnerovi lásku, aby na to nezabudol aj on. Ak sa tak stane, vie ťa rýchlo opustiť.

11. Vodnár

Vodnári pobrali veľa krásy, no za to nezískali moc empatie. To, že niekoho neľúbia, nevedia povedať šetrne a opatrne. Sú úprimní a riadia sa heslom „čo na srdci, to na jazyku“. Ich láska je krátka, no veľmi intenzívna.

12. Váhy

Nech sa snažíš akokoľvek, dokým si to Váhy neuvedomia vo vnútri, nikdy ťa nebudú ľúbiť tak veľmi, ako ho/ju ľúbiš ty. Sú nestále a väčšinu času, ohľadne ich citov, na pochybách. Nie je to tvoja chyba, no musíš dať partnerovi čas, nech sa rozhodne sám.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating