žena

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Strelec

Mesačné erupcie tohto dňa chcú, aby si dosiahla dobrý stupeň šťastia. Vieš, ako zvádzať a baviť sa bez viny. Pokiaľ si vo vzťahu, si si vedomá toho, že je stabilný a stále ti prináša šťastie. V praxi môžeš ukázať svoju expresívnu kreativitu, nakoľko sú tvoje nápady pre okolie veľmi vážené. Večer si dopraj relax a dostatok spánku.

Kozorožec

Veľkorysý Mesiac a prajný Mars sľubujú citlivosť a energiu pri pochopení presných vnemov a sú odhodlané prinútiť ťa, aby si tento deň strávila dobre.  Prepadnúť ťa môže aj túžba po exkluzívnej nežnosti, no len ak si vo vzťahu. Náhly zlom prichádza pre nezadané, ktoré chcú zmeniť svoj emocionálny stav. Cestovanie a dovolenka sú tiež pod vynikajúcou záštitou hviezd.

Starostlivosť o pleť v lete
zdroj: Unsplash/mahdi_chf

Vodnár

Intuícia, rýchle reflexy a originalita sú tvoje silné stránky v týchto aprílových dňoch. Rozšír okruh známych, pretože práve z nových stretnutí sa môžu zrodiť výhodné spolupráce. Nechaj svojho súťaživého ducha prejaviť sa v tímovej práci. Vynikajúce výsledky očakávaj aj v praxi. Vo svojom súkromnom živote sa obklop proaktívnymi priateľmi a nasleduj impulzy svojho srdca vždy úprimne a láskavo.

Ryby

Mesiac, Venuša a Saturn ti dnes dávajú výhodu a schopnosť prekvapiť  vhodnými pohybmi za každých okolností. Kreativita, múdrosť a obchodná prezieravosť robia z tejto stredy ideálny deň na skúšky, pohovory, testy a samozrejme blízke ponuky. Využi priazeň týchto planét naplno, vyplatí sa ti to.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop