žena

Lev

Mesiac v opozícii ťa vôbec neobťažuje. Vo verejnej sfére si stredobodom pozornosti pre svoje originálne a kreatívne nápady. Ak si sa rozhodla absolvovať pracovné pohovory, prednášať alebo vyjsť von s osobou, ktorú miluješ, urob tak. Nájdi jednoducho spôsoby, ako naplniť svoj denník stretnutiami s priateľmi alebo aj so svojou tajnou láskou.

Panna

Pozitívny trend prvých dvoch aprílových dní pokračuje aj dnes. Môžeš sa spoľahnúť na vynikajúce vplyvy hviezd a viac ako zaslúžené úspechy. Kreativita vo všetkých jej formách sa stáva jedným z tvojich tromfov. Horoskop radí, aby si ju rozšírila do každého existenčného odvetvia. Taktiež ťa čaká aj materiálne šťastie.

zdroj: Unsplash/Fabian Centeno

Váhy

Disonancie Slnka a Merkúra sú dnes okamžite pociťované a spôsobujú zmätok či rozptýlenie, najmä v prvej časti dňa. Bude múdre udržiavať duševný stres na uzde. Je tu však aj dobrá podpora Mesiaca, ktorá ťa od popoludnia robí náchylnou k dobrým vzťahom. Absorbuj jeho pozitívny vplyv a pusti smutné myšlienky z hlavy von.

Škorpión

Osobné kúzlo je v túto aprílovú stredu silné, pretože je posilnené Venušou a Marsom. Vynaliezavosť a citlivosť v láske uľahčujú každú udalosť. Hviezdy ti zároveň ponúkajú radosť zo života a tvorivý či intuitívny potenciál. To všetko slúži na to, aby sa zvýšil význam príjemnej stránky tvojho života. K niekomu prichádza aj nová láska a podporená je aj plodnosť.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop