láska

Nový mesiac september prináša pre niektoré znamenia veľmi krásne správy v oblasti lásky a citov. Prajným však nebude len pre tie, ktoré sú vo vzťahu, na nové, no o to zaujímavejšie stretnutia sa môžu tešiť aj nezadané. Budeš tou šťastnou práve ty?

Znamenia, ktoré čaká v septembri veľa lásky

Lev

Počas mesiaca september bude aura bezpečia obklopovať práve tvoje znamenie. Viacero vecí sa bude vyvíjať vo tvoj prospech a inak tomu nebude ani v láske. Pokiaľ si vo vzťahu, priprav sa na ešte väčšie zblíženie so svojou drahou polovičkou.

Aj pre single osoby prichádza veľká šanca na zoznámenie sa s niekým novým, no o to zaujímavejším. Horoskop ťa zároveň vyzýva k tomu, aby si si užila chvíle strávené s týmto človekom naplno a bez akýchkoľvek obmedzení.

Muž a žena sa bozkávajú
zdroj: Pexels/Jonathan Borba

Panna

Láska bude pre tvoje znamenie kvitnúť počas tohto nového mesiaca naozaj veľmi krásnym spôsobom. Priaznivo sú ti v tomto smere naklonené nielen hviezdy samotné, ale zároveň aj planéta lásky Venuša.

Tá tvoje srdcové záležitosti veľmi ochotne podporí. Očakávať môžeš aj intenzívne dvorenie, o ktoré sa postará nejaká osoba z tvojho okolia. Práve to bude v tebe vyvolávať ešte krajšie emócie. Nesnaž sa ich skrývať, ak to budeš cítiť rovnako aj ty, vyjdi s tým na povrch.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy