dievča v zime

Lev

Napriek lunárnej nepriazni sa tento deň vyznačuje v tvojom prípade družnosťou a láskou. Horoskop hovorí, že by si sa mala cítiť dobre, no tiež dostatočne kreatívne na to, aby si vyšla mimo svojho domu a stretla tých správnych ľudí. Hviezdy tento novembrovej nedele sú naklonené realizácii jednej z tvojich veľkých nádejí, čo sa týka profesionálnej oblasti.

Panna

Po obnove svojho pokoja sa dnes vyber niekam medzi ľudí, budeš napokon rada, že si sa takto rozhodla. Dnes môžeš čerpať uspokojenie práve zo spoločenského života a priateľstiev. Nezadané Panny vedie ich odvaha k úspechu v nových dobývaniach. Pokiaľ si už vo vzťahu, nechaj sa unášať hlbokým prúdom emócií.

Usmiata žena
zdroj: Unsplash/Ali Pazani

Váhy

Táto nedeľa by mala byť venovaná oddychu a zdravým chvíľam meditácie. Správny a zaslúžený oddych sa v tomto hektickom spôsobe života doslova pýta o slovo. Dopraj preto svojmu telu, ale aj mysli malú dovolenku, umožnia ti uvoľniť nahromadené napätie, ponúknu príležitosť zamyslieť sa a získať obnovu.

Škorpión

Dnešný Mesiac, ktorý je síce opačne obrátený voči tvojmu znameniu, ťa nevyruší. V spolupráci so Saturnom a Neptúnom vyjasňujú tvoju oblohu, podporujú múdrosť, kreativitu a zaujímavé stretnutia. Silný zmysel pre povinnosť pomáha dokončiť pracovný projekt, aj napriek tomu, že je víkend. Dobrá intímna rovnováha a rafinovaná citlivosť z teba robia milovaného partnera v každom smere.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop