žena

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Dnešný zelený štvrtok so sebou nesie aj niekoľko rád, ktoré nám hviezdy dávajú. Horoskop odporúča využiť ich naplno vo svoj prospech. Niekto by sa mal mať na pozor, pretože pravdepodobne bude obeťou klamstiev blízkeho priateľa. Prichádza aj láska, ktorá sa môže objaviť skutočne nečakane a náhle.

Horoskop na dnes

Baran

Pokiaľ chceš lepšie zvládnuť posledné marcové dni, spoľahni sa na inšpiráciu okamihu, aby sa tvoje vnútorné ťažisko stabilizovalo. Len tak sa budeš môcť presadiť s autoritou. Je taktiež fajn, ak v tom budeš postupovať sama a bez toho, aby si potrebovala súhlas ostatných. Posilníš tým dôveru v seba a tiež vo svoje viaceré kvality. Minulosť ťa môže stále ovplyvňovať, no musíš sa živiť niečím novým, aby si mohla aj dobre žiť.

Býk

Tento marcový štvrtok nie je dňom materiálneho šťastia a expanzie. Horoskop však hovorí, že predsa môže byť niečím zaujímavý. Venuša a Urán ťa robia veľmi citlivou na potreby nielen tvojho blízkeho okolia, ale aj partnera. Pokiaľ si slobodná, láska prichádza náhle a môže vzniknúť s osobami, narodenými v znamení Rýb, Raka alebo osobou rovnakého znamenia, ako si ty.

Žena, ktorá vie, ako byť úspešná
zdroj: Pexels/Faruk Tokluoğlu

Blíženci

Profesionálny rozvoj prichádza pre tých, ktorí majú iniciatívneho ducha. Pokiaľ ide o prácu, dnešok je sľubným dňom. Si odhodlaná získať uspokojenie a potvrdenie svojho úspechu vo všetkých odvetviach. Taktiež vieš, akú dôležitosť pripísať ľuďom, ktorých v týchto dňoch spoznávaš. Pred dlhou cestou sa odporúča lekárska prehliadka.

Rak

Dnešné lunárne vplyvy produkujú tvorivé energie a zvyšujú aj tvoju fascináciu. Láska je niekedy nepredvídateľná, dnes bude dostatok tej nepredvídateľnosti, ktorá nedestabilizuje, ale príjemne prekvapuje. Rastie v tebe spoločenskosť, priateľskosť a dôvera v lásku. V práci nepociťuješ únavu vtedy, keď robíš veci s radosťou. Pokračuj v tom aj dnes.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop