žena

Lev

Dnešok prináša nestabilnú náladu. Niektorým sa môžeš zdať ako dieťa, ktoré má záchvat hnevu. Až taká bude tvoja zraniteľnosť. Nenechaj sa prekonať neopodstatnenými úzkosťami a strachmi, pretože sú to len prechodné pocity. Uisti sa, že voľný čas je zámienkou na rozšírenie tvojich obzorov a spoznanie nových prostredí.

Panna

Dnešné hviezdy naznačujú, že uspokojíš svoju zvedavosť záujmami, ktoré presahujú tvoj svet. Učíš sa tiež užívať si chvíle s priateľmi, ale aj chvíle, ktoré sú len tvoje a neznečistené slepým šialenstvom. Udržiavaním stabilného stredu sa ti ostatní prispôsobia a budú mať z toho prospech tiež. Tým, ktorí ťa rešpektujú, dokážeš dať dnes veľmi veľa.

Podarí sa mi splniť životný cieľ?
zdroj: Unsplash/mahdi_chf

Váhy

Vplyvy Mesiaca sú v tento marcový štvrtok priaznivé pre zvýšenie výnosov a záväzky správne spravovať financie. Uprednostňujú tiež organizačné nápady, ktoré poskytujú úprimnú chválu a zaslúžené zárobky. Zameraj sa na zisk smerom nahor, ak máš nezávislú firmu. Prijmi viac povinností a urob niekoľko hodín nadčasov, aby si mala dodatočný príjem, ktorý ti iba pomôže.

Škorpión

Tvoja zvedavosť ťa dnes posúva za hranice toho, čo je dovolené. Taktiež túžba po dobrodružstve je silným prameňom originálnych a odvážnych činov. Dávaj pozor na to, aby tvoja zdravá eufória nebola kontraproduktívna v očiach tvojej drahej polovičky a nevzbudila v ňom žiarlivosť či nepohodlie. V praktickej oblasti je dostatok priestoru pre originalitu a transformáciu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop