žena

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Strelec

Dnes by si sa mala vyhnúť tvrdohlavosti. Nie ideálny Merkúr vyžaduje väčšiu koncentráciu, menej rozptyľovania a klebiet. Vo zvyšku dňa si môžeš byť istá radosťou z lásky. Je to oblasť, ktorá živí tvoju citlivosť a vytvára hlboký prúd schopný dostať ťa do kontaktu s podstatou tvojho života. Zelená svieti akémukoľvek pohybu alebo pobytu na čerstvom vzduchu.

Kozorožec

Tento deň by mal byť venovaný maximálnej zmyselnosti. Miznúť budú aj drobné nepríjemnosti a očakávať môžeš taktiež príjemné zmeny. Vyjdi si niekam von so svojimi priateľmi alebo najbližšími a veď s nimi príjemné rozhovory. Zmysel pre povinnosť ťa nezdržuje, si na seba menej náročná a táto „mäkkosť“ vzbudzuje aj sympatie. Pokiaľ si single, láska prichádza náhle. Priprav sa na veľmi príjemné správy.

Citáty z filmov
zdroj: Pixabay/elenawe

Vodnár

V túto poslednú februárovú nedeľu existujú všetky podmienky na dosiahnutie tvojich cieľov. Či už ide o prácu, pocity, uznávané schopnosti či prichádzajúce peniaze. Je to tiež dobrý deň na propagáciu svojho imidžu a na zmenu v tvojom každodennom živote. Zelená svieti akémukoľvek druhu športu, preto určite neseď doma.

Ryby

Horoskop hovorí, že dnes je na tvojej astrálnej oblohe niekoľko malých obláčikov. Aby si ich zmietla, stačí použiť všetku diplomaciu, ktorú máš a dôverovať druhým. Zanechať je potrebné aj tvoju sebeckú a slabú časť. Pokús sa dať dôležitosť podstate osobnosti, dostupnosti a tolerancie. Obraz, ktorý sa o tebe objaví, bude pravdivejší a omnoho krajší.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop