Baran:

Si neuveriteľne odvážna a statočná vo všetkom, čo robíš. Ľudia sa o teba zaujímajú a stále chcú byť okolo teba. Opačné pohlavie miluje tvoj optimizmus a to, že si vždy v dobrej nálade.

Býk: 

Si veľmi oddaná osoba. Miluješ veľmi hlboko a si svetlom pre každého, koho stretneš. Opačné pohlavie sa rozhodne zaujíma o tvoju dobrú stránku povahy.

Blíženci: 

Tvoje láskavé a milé srdce je magnetom pre veľa ľudí. Nemôžu si pomôcť, ale všimnú si ťa hneď. Si im veľmi sympatická a sladká. Opačné pohlavie to vníma ako roztomilé.

Rak:

Miluješ umenie a všetko čo je spojené s kreativitou. Toto na tebe miluje opačné pohlavie. Miluje na tebe to, ako dokážeš byť vášnivá pre niečo.

zdroj: unsplash.com

Lev:

Tvoj  partner na tebe miluje to, že si veľmi veselá osobnosť. Neuveriteľne si ťa váži a ctí. Miluje to, ako zakaždým rozsvietiš miestnosť, keď do nej prídeš.

Panna:

Ako panna máš veľkú dôveru v ľudí. Nikdy sa nestalo, že by si niekomu nedôverovala a si aj úžasne pracovitá. Ľudia opačného pohlavia na tebe milujú pracovnú efektivitu.

Váhy:

Máš tendenciu hovoriť veľa a príliš často. Tvoje vtipné reči a hlboké rozhovory dostanú každého. A opačné pohlavie si nemôže pomôcť, ťahá ho to k tebe.

Škorpión:

Opačné pohlavie môže byť neraz prekvapené, keď sa s tebou stretne, pretože ho zaskočíš. No zamilujú sa do teba hneď, ako ťa uvidia.

zdroj: unsplash.com

Strelec:

Opačné pohlavie na tebe miluje tvoju zvláštnosť, ktorá je pre nich rozkošná. No miluje na tebe aj to, že si tak otvorená životu a prijímaš všetky výzvy.

Kozorožec:

Rodina pre teba znamená všetko a to je aj to, čo si na tebe cení tvoj partner. Nie u každého človeka to tak je, no ty máš veľké šťastie. Plánuješ budúcnosť a vieš, že tvoj partner v nej má miesto.

Vodnár: 

Si veľmi energetické znamenie a sršíš dobrou náladou. Tvoja duša sa zdá byť zapálená pre veci, ktoré robíš rada. Tvoj partner na tebe miluje spontánnosť a vždy vie, že s tebou sa bude mať dobre.

Ryby: 

Si tak milá a očarujúca, že opačné pohlavie z teba nevie spustiť oči. Tvoj partner máš tiež rád, aká si inteligentná a vieš nájsť riešenie v každej situácii.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.