Pexels/Aleksandar Pasaric

Pred nami je nový týždeň s novými úspechmi, problémami či vzrušujúcimi momentmi. Preto neváhaj a prečítaj si, čo si pre teba hviezdy pripravili od 31. mája do 6. júna. 

Baran

Neboj sa, už od pondelka budeš pociťovať pohodu a radosť. A prsty v tom bude mať najmä tvoja polovička, ktorá sa postará o to, aby si mala úsmev na tvári.

V práci buď však opatrná. Budú si ťa všímať najmä nadriadení. Preto sa snaž splniť si všetko a nenechaj nič na náhodu. Nezabudni na zeleninu v tvojom jedálničku.

Býk

Konflikty a hádky nevznikajú len tak. Skús začať tento týždeň v znamení úsmevu. Tvoj partner si už dlhšiu dobu všíma, že sa pohoda medzi vami nejako vytráca.

V práci to vyzerá na pochvalu od šéfa. Tvoja námaha sa vyplatila, pokojne môžeš tento týždeň spomaliť. Čo takto niekam vyraziť na výlet? Pomôže to tvojej psychike.

Blíženci

Najmä v strede týždňa sa priprav na možné hádky s partnerom. Ale nemusíš mať z toho obavy, nakoniec sa všetko vyrieši.

Po príchode do práce sa na teba usmeje šťastena. Hviezdy šepkajú, že to vyzerá na povýšenie. Buď však opatrná a neprikývni hneď na všetko.

Rak

Tento týždeň bude pre teba v znamení pohody, kľudu a lásky. Partner pre teba niečo chystá. Je čas si konečne vychutnať romantické momenty.

V práci to bude taký obyčajný priemer – ani dobré, ale ani zlé. Na konci týždňa však očakávaj dôležitú správu.

Lev

Dusná atmosféra najmä na začiatku týždňa, postupne sa to však otočí a nastane celkom kľudná atmosféra.

Rovnako tak to bude i v práci. Nedaj sa hlavne vyviesť z miery, nech robia kolegovia akékoľvek intrigy, nevšímaj si to.

Panna

Ak si slobodná, maj otvorené oči. Hviezdy si jednoducho povedali, že je čas sa viac zamerať na osobný život a prežiť trošku romantiky.

V práci to naopak vyzerá na veľa romantiky s povinnosťami. Šéf ťa zahrnie mnohými úlohami. Ak ich splníš, môžeš si u neho šplhnúť.

Váhy

Koncom týždňa sa situácia vyostrí. Partner má toho dosť a potrebuje to dostať zo seba von. Maj trpezlivosť. Všetko sa nakoniec na dobré obráti.

Ani v práci to nevyzerá ružovo. Tento týždeň je taký trošku blbý. Nie stále musí byť slnečno. Radšej zameraj svoju energiu na nejaký šport.

Škorpión

Partner pre teba chystá prekvapenie. Očakávať ho môžeš ku koncu týždňa. Domov neťahaj povinnosti.

V práci sa ti síce darí, ale doba nie je najľahšia a každé euro sa ti zíde, preto neutrácaj na zbytočnosti. Prídu aj dni, kedy budeš potrebovať viac peňazí.

Strelec

Ak si doteraz mala pocit, že sa ti nedarí v láske, nový týždeň ťa presvedčí, že to tak vôbec nie je. Teš sa, čaká ťa príjemné prekvapenie.

Snaž sa všetky povinnosti v práci stihnúť na čas, pretože, ak si to všetko necháš na poslednú chvíľu, budeš v strese a o to horšie sa ti bude vodiť.

Kozorožec

Aj tvoja polovička má toho veľa, preto, ak budeš celý týždeň vo vzťahu znudená, buď ohľaduplná.

Je čas sa kariérne posunúť. A hviezdy ti to prajú. Byť niekde, kde len stagnuješ? Už to nemá zmysel. Odráža sa to aj na tvojom zdraví.

Vodnár

V láske nič moc, ešte neprišiel tvoj čas. Aspoň máš čas sa zamerať na seba a tvoje hobby.

Keď sa však pozrieme na prácu, tam to vyzerá tento týždeň o čosi lepšie. Konečne budeš mať menej povinností. Nepodceňuj však pitný režim.

Ryby

Je čas odškrtnúť si zo zoznamu všetko, čo ti odoberá energiu a robí ťa nešťastnou – a to platí aj o partnerovi. Ak si nešťastná, chce to rázne rozhodnutie.

V strede týždňa očakávaj dôležitú správu od nadriadeného. Nemalo by ísť o nič zlé. Práve naopak.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy