žena v práci

Lev

Dnešný piatok bude pre teba veľmi zaujímavým dňom, nakoľko sa v tvojom znamení nachádza Mesiac. Môžeš pocítiť blízkosť osoby, o ktorú máš záujem. Budeš veľmi šťastná a celý deň sa budeš aj viac usmievať. V práci budeš môcť získať trochu zadosťučinenia. Večer si dopraj relax v pohodlí domova, zaslúžiš si ho.

Panna

V láske sa môžeš cítiť akási rozrušená, no oproti začiatku tohto mesiaca je to omnoho lepšie. Na pracovnom poli môžeš dostať veľmi dobrý nápad, ktorý bude vhodný aj do budúcnosti. Horoskop hovorí, že ho môžeš rozvinúť v priebehu niekoľkých týždňov. Pokiaľ si vo vzťahu, popoludnie a večer praje párom.

Príprava na pracovný pohovor
zdroj: Unsplash/Brooke Cagle

Váhy

Pokiaľ boli tvoje predchádzajúce dni menej priaznivé, dnešný piatok bude úplne iný. Vo vzťahu to síce nemusí byť najideálnejšie, no to nebudeš až tak vnímať, pretože o príjemné chvíle sa ti postará blízke okolie. V práci je lepšie robiť na veciach s pokojom a rozvahou. Popoludnie praje stretnutiam, preto sa určite niekam vyber.

Škorpión

Dnes urobíš najlepšie, ak sa nebudeš vracať do minulosti. Bolo by to aj tak zbytočné. Vo vzťahu sa vyskytujú situácie vzostupov a pádov, inak tomu nebude ani počas dnešného dňa. Tie však čoskoro prejdú, buď v tomto smere trpezlivejšia. Mesiac nie je v tvojom znamení, preto si dávaj pozor na výdavky a narábaj s financiami veľmi opatrne.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop