žena v práci

Strelec

Pokiaľ si single, horoskop radí, aby si využila predovšetkým prvú časť dňa, kedy nie sú vylúčené nové stretnutia. Mohlo by ísť v tomto smere o niekoho veľmi zaujímavého. V práci ti bude predložený nejaký návrh, ktorý by si mala prijať. Je to však na tebe, no hviezdy ti v tomto smere prajú a vzniknúť môže príjemná dlhodobá spolupráca.

Kozorožec

Dnes môžeš byť napätá a preto by si sa mala posnažiť udržať tento stav pod kontrolou, pretože by to mohlo byť ešte horšie. Popoludní alebo večer hrozia dokonca i menšie hádky s partnerom. Únavu pocítiš aj na pracovisku, no niet sa čomu čudovať. Piatok je pracovne náročný pre mnohé a nie si v tom určite sama. Večer relaxuj, potrebuješ to.

Smutná a zúfalá ženna
zdroj: Pexels/Karolina Grabowska

Vodnár

Mesiac je dnes voči tvojmu znameniu v opozícii, preto bude najlepšie, ak niektoré diskusie vo vzťahu odložíš bokom a vrátiš sa k nim inokedy. Mohlo by dôjsť k zbytočným nepríjemnostiam. Pokiaľ podnikáš alebo vlastníš nejakú firmu, horoskop hovorí, že prichádza veľmi príjemné obdobie a ty si môžeš vyhrnúť rukávy.

Ryby

Dnes nebudeš vo svojej koži a môžeš sa cítiť zvláštne. Môže za to Mars, ktorý nie je v najlepšom postavení. Väčší pozor si dávaj pri ekonomických záležitostiach a môžu sa týkať aj minulosti. V práci, ak nie je niečo v poriadku, snaž sa vyťažiť aj z negatívnej situácie to najlepšie. Veci nie sú vždy až také zlé, ako sa možno na prvý pohľad zdajú.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop