žena

Strelec

Tvoja kariéra a verejný obraz sú dnes v popredí, hovorí o tom samotný Spln. Nepripisuj nadmernú váhu niektorým zdanlivo zložitým súvislostiam, ktoré sa v skutočnosti dajú vyriešiť s minimálnym úsilím. Každý problém môže byť v tento deň vyriešený najlepším spôsobom. Nechaj sa opantať množstvom podnetov a zvedavosti, vďaka ktorým sa budeš cítiť živá a orientovať sa na konkrétny účel.

Kozorožec

Od dnešného dňa až do pondelka sú vplyvy v tvojom solárnom deviatom dome ideálne na rozšírenie tvojich existenčných obzorov, no tiež na pozeranie sa do budúcnosti z rôznych perspektív. Obnoviť napoly ukončené štúdium nie je tiež nemožné. Ak sa chystáš na výlet za prácou alebo za zábavou, podmienky to dovoľujú. Nechaj si v tomto prípade dvere svojho srdca otvorené.

žena
zdroj: Pixabay/JerzyGorecki

Vodnár

Lunárne vplyvy dnešnej februárovej soboty ťa pozývajú k istej obnove, no tiež zvyšujú inšpiráciu k úteku za lepším životom.  Dávajú ti taktiež efektívny impulz k praktickej realizácii seba a svojich očakávaní. Ak musíš prekonať bolestivú prekážku, ktorou môže byť odpútanie sa od svojho obvyklého prostredia, horoskop hovorí, že to zvládneš bez akýchkoľvek obáv.

Ryby

V túto sobotu sa očakáva pokles pozitívneho trendu, ktorý ťa sprevádzal posledné týždne. Nepôjde o nič vážne, no musíš počítať s niekoľkými zmätenými a melancholickými momentmi. Princíp dynamiky ťa podporuje a dáva zároveň impulz. Mala by si viac veriť vo svoje schopnosti, aby si neskončila uväznená v nečakanej pavúčej sieti. Večer sa situácia začne zlepšovať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop