žena si hľadá prácu

Strelec

Priaznivá Venuša praje zadaným i single. Dokonca aj tie páry, ktoré nemajú za sebou ideálne vzťahové obdobie, môžu lásku oživiť. Dopriať by si mali spoločné chvíle vo dvojici, kde sa puto posilní. V pracovnej oblasti nepôjde všetko podľa tvojich predstáv, avšak na ceste sú dobré správy, ktoré ťa určite potešia.

Kozorožec

Ak hľadáš niekoho, s kým sa budeš len stretávať, hviezdy ti budú v tomto smere priať. Vzťah však od tohto človeka nečakaj, no pokiaľ si takto nastavená aj ty, choď do toho. Zadané, pokiaľ uvažujú nad rozchodom, existujú prekážky, ktoré ho ešte neumožnia. Na pracovisku vzniknú nejaké spory, buď trpezlivá.

žena pracuje za počítačom
zdroj: Unsplash/magnetme

Vodnár

Dnešný deň bude priať konfliktom a to predovšetkým vzťahovým. Pokiaľ si nechceš pokaziť piatok, skús na zbytočné provokácie od druhej strany nereagovať. V práci môžeš byť dosť nervózna, horoskop dokonca hovorí, že dôvodom sa už vo svojom pracovnom prostredí necítiš dobre. Ak je tomu tak, skús sa zamyslieť nad zmenou.

Ryby

V prípade, že vo vzťahu dôjde k nepochopeniu alebo ťa tvoja polovička nahnevá, skús reagovať menej prehnane a komunikovať pokojne. Na pracovnom poli využívaj svoju intuíciu, bude ti veľmi nápomocnou pri dosahovaní výsledkov. Dostať sa môžeš pokojne aj na vrchol, hviezdy ti v tom pomôžu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop