žena si hľadá prácu

Lev

Dnešný piatok sa snaž byť vo vzťahu diplomatická a to predovšetkým vtedy, ak sa vyskytne nejaké nedorozumenie. Nezadané by rady privítali vo svojom živote lásku, avšak na vážny vzťah sa ešte necítia. Pokiaľ je to tvoj prípad, vôbec sa tým netráp a riaď sa naďalej svojimi pocitmi. Na pracovisku je možné, že dôjde k nejakým kontroverzným diskusiám.

Panna

V prípade, že sa v týchto dňoch rodí láska, horoskop radí, aby si túto situáciu nepodceňovala. Pozvanie na stretnutie preto prijmi aj dnes, pokiaľ ho dostaneš, výhovorkám hviezdy neprajú. V práci si veľmi obdivovanou, avšak snaž sa vyhnúť zbytočným diskusiám, ktoré by aj tak nikam neviedli. Čakajú ťa v tomto smere nové príležitosti.

úspešné rande
zdroj: Pexels/Katerina Holmes

Váhy

Dnešok bude pre zadané akýsi nepokojný a dôjsť môže aj k ostrým hádkam. Vyvolajú v tebe navyše nepríjemné emócie. Na pracovnom poli prichádzajú príležitosti, ktoré sa ešte neobjavili, o to viac by si ich mala využiť. Ak sa ti naskytne možnosť nového vzdelávania, určite ju neodmietni, čaká na teba veľká šanca na úspech.

Škorpión

Dnes môžeš čeliť svojmu vzťahu s veľkou dôverou, nezadané by nemali sedieť doma, ale užívať si spoločnosť. Hviezdy sú naklonené novým stretnutiam, ktoré môžu v živote spraviť veľký obrat. V práci sa snaž splniť všetky úlohy, ktoré máš naplánované, čakajú ťa taktiež nové príležitosti, prostredníctvom ktorých môžeš dosiahnuť niečo pozitívne.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop