žena

Strelec

Horoskop hovorí, že dnes potrebuješ ľahkosť viac ako kedykoľvek predtým. Je to trochu nervózny a stresujúci deň. Nájdi si čas na preskúmanie určitej dynamiky v pracovných vzťahoch, ale aj v tých súkromných. Ak máš chuť niečo alebo niekoho odstrčiť, na koho sa už necítiš, urob to, ale rozumne. Večer si dopraj relax.

Kozorožec

Mesiac v znamení tvojho vlastného astrálneho prvku naznačuje, aby si využila dobré príležitosti na rozšírenie svojich existenčných obzorov. Pokračuj so svojím obvyklým odhodlaním na ceste k realizácii projektov, neodopieraj si potešenie z vytvárania programov určitej hĺbky alebo zo snahy preložiť sny, ktoré držíš bokom.

žena s telefónom
zdroj: Pexels/Andrea Piacquadio

Vodnár

Hviezdy ti odporúčajú pozerať sa ďaleko dopredu a dopriať si všetko, po čom tvoje srdce túži. Rovnako ti navrhujú, aby si sa vydala na novú životnú filozofickú a profesionálnu cestu. Nezabúdaj však počúvať svoj vnútorný hlas a tiež zhodnotenie možných dôsledkov. Zelená svieti športu a celkovo jarnej očiste. Dopraj si ju.

Ryby

U mnohých, ktoré sa narodili v tomto znamení, prebieha cesta vnútornej metamorfózy. Aj tie najochotnejšie môžu obrátiť nový list. Dnes si možno budeš chcieť spomenúť na udalosti minulosti, aby ste sa naučila užitočné lekcie pre súčasnosť. Ak si si istá, že máš platnú podporu, neváhaj prerušiť vzťahu s nedôveryhodnou osobou. Vždy však konaj so zdravým rozumom a pokojom.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop