žena

Lev

Dnes tvoja inteligencia preberá ústrednú úlohu. Máš jasnú predstavivosť a stabilitu myslenia, aby si sa dostala do oblasti, ktorá je najbližšia tvojmu srdcu. Môžeš sa vybrať nakupovať alebo využiť svoj voľný čas najviac, ako je len možné. Večer môžeš stráviť v spoločnosti svojich priateľov alebo najbližších.

Panna

Harmónia v tvojom vnútri a mimo neho je stále veľmi dobrá. Vďačnosť v láske prichádza najmä pre tie, ktoré sú schopné citlivo vnímať príležitosti na stretnutie s niekým výnimočným. Horoskop však poukazuje na stret Mesiaca v znamení s Marsom v Rybách, ktorý by mohol spôsobiť stres a napätie. Nepokaz si deň záchvatmi hnevu a dotieravosťou.

žena na výlete
zdroj: Pexels/Dmitriy Ganin

Váhy

Dnes môžeš znovu objaviť zábavu z minulosti, ktorá ti pomôže zlepšiť alebo rozšíriť okruh tvojich známych. Môže to byť dokonca užitočné pre emocionálnu či profesionálnu sféru. Nebuď sama, môžeš tento deň stráviť s milými a veselými ľuďmi, čo ti určite prospeje. Dobré príležitosti sa ukazujú aj na regeneráciu alebo transformáciu obrazu tvojho bytia.

Škorpión

Využi láskavosť dnešného Mesiaca na zlepšenie svojich pocitov, zintenzívnenie vzťahu a venovanie sa svojmu partnerovi. Ak si slobodná, máš dobré príležitosti na to, aby ťa ocenili tí, ktorých máš rada a zamilovala sa, keď to budeš najmenej očakávať. Úspech očakávaj v spoločnosti. Noví a starí priatelia rozjasnia tvoje chvíle.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop