žena

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Strelec

Mesiac v tvojom znamení tvorí so Saturnom štvorcový aspekt, preto sa mnohé bitky či profesionálne revolúcie stávajú principiálnymi otázkami. Táto citlivá planéta však taktiež vytvára krásne uhly s Marsom v priateľskom znamení Vodnára, čo sa premieta do významných zážitkov, a to najmä počas výletu alebo cestovania.

Kozorožec

Táto nedeľa bude pre teba pokojným dňom, v ktorom budú mnohé nadobúdať pocit, že majú kontrolu nielen nad sebou, ale i svojím časom. Nebude tomu inak, no netreba zabúdať aj na regeneračné prestávky a následne pracovať až do neskorého večera. Energia hviezd podporuje dosiahnutie dobrej rovnováhy a umožňuje ti stráviť tento deň v dobrej harmónii so všetkými.

Slušná žena premýšľa
zdroj: Pexels/José Luis Photographer

Vodnár

Dom umiestnený v korešpondencii s priateľstvami je dnes zameraný na zlomyseľné astrálne aspekty. Máš však silu a dobrú vôľu preukázať štedrosť, dostupnosť, priateľstvo a lásku, dokonca aj pre tých, ktorí sa ocitli v ťažkostiach. Vynikáš pre svoje dobré srdce a pre svoj sklon pristupovať k potrebám ľudí okolo teba a ponúkať im pomoc.

Ryby

Dnes sa môže objaviť dočasný pokles pozitívneho trendu, ktorý ťa sprevádzal počas posledných dní. Obloha je obývaná planetárnymi mrakmi, ktoré si vyžadujú opatrnosť pri slovách, kontaktoch a výmenách názorov. Za každých okolností sa vyhni kritike. Skús sa pozastaviť aj nad požiadavkou, ktorej dnes nemôžeš vyhovieť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop