žena

Strelec

Viacerí Strelci už uviedli obdobie významných zmien a dokonca aj tí najnerozhodnejší alebo najrozptýlenejší teraz vedia, ako čeliť situáciám. Sú si totižto vedomí svojich kvalít. Skrutky, ktoré aj teba možno držali pripútané k minulosti, sa rozpadajú a dokonca aj tie, ktorí neverili vo svoje plány do budúcnosti, teraz zmenia názor a stanú sa účastníkmi tejto skvelej akcie.

Kozorožec

Dnes sa nepriazeň niektorých hviezd prejavuje vo forme náladovosti a nedorozumení v láske. Je možné, že si nútená pracovať proti svojej vôli. No keďže si v poslednej dobe dokázala udržať drsnejšie stránky svojej postavy pod kontrolou, stále si spokojná so svojím životom. Vyhni sa povrchnému správaniu so starším členom rodiny.

Husté vlasy
zdroj: Unsplash/ Valerie Elash

Vodnár

Tento víkendový deň je ideálny na zhodnotenie svojej životnej situácie. Dopraj si relax, oddych alebo wellnes, prípadne sa venuj svojim koníčkom. Tvoja postava by mala byť dobrá, euforická, očarujúca, s reflexmi a šikovnými svalmi. Čo tak vybrať sa niekam na dovolenku? Prospeje to nielen tvojmu zdraviu, ale aj pracovnému výkonu. Zelená svieti kozmetickým procedúram a obnovenému vzhľadu.

Ryby

Horoskop hovorí, že by si nemala prehliadať náznaky, ktoré ťa varujú pred nadmernou láskavosťou voči niekomu, kto od teba len čaká na chybu, aby zmaril tvoje túžby. Vyžaduje sa tvoja prítomnosť v rodine, kde môžeš stráviť veľmi príjemné chvíle so svojimi najbližšími. Dopraj ich ako sebe, tak aj ostatným a posilní to vaše vzťahy.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop