žena

Lev

Horoskop hovorí, že to nie je pre teba ten najšťastnejší deň. Neboj sa budúcnosti, pretože ťa čaká niečo nové, a to ti môže len pomôcť, aby si sa cítila lepšie. Závan čerstvého vzduchu v tvojom živote je dobrým znamením, najmä ak sa spamätávaš zo sklamania. Môžeš dosiahnuť to, čo chceš, no len ak sa zameriaš na jeden cieľ, nie na viacero naraz.

Panna

Prechádzaš fázou emocionálnej zmeny, v ktorej je menej prekážok. Si pripravená zdieľať svoje skúsenosti s ľuďmi, ktorí sú odlišní od teba. Týkať sa to môže aj profesionálnej oblasti. Možností je veľa, skús zorganizovať krátky výlet za objavovaním. To by mohlo byť pre teba zaujímavé. Sklon k medziľudskému kontaktu posilňuje aj Venuša a umožňuje ti stretnúť sa s niekým, s kým môžeš nadviazať veľmi príjemný vzťah.

Strapatá žena má vlasy v tvári
zdroj: Unsplash/Natalia Sobolivska

Váhy

Nezanedbávaj ciele, o ktoré si sa dlho usilovala a ktoré si vyžadujú vhodné rozhodnutia. Máš k dispozícii dobrý základ, aby si mohla požiadať o povýšenie, zvýšenie platu alebo prestížnejšiu pozíciu. Užitočnejší a zodpovednejší prístup z tvojej strany priaznivo predurčuje tých, ktorí musia počúvať a hodnotiť tvoje požiadavky.

Škorpión

Dnes je tvoja astrálna obloha dosť narušená. Všetko však zvládneš, pokiaľ budeš čeliť problémom diplomaticky. Ťažkosti môžu súvisieť s prácou, verejným imidžom alebo rodinou. Pozor si dávaj na svoju neochotu a uzavretosť, ktoré ťa môžu viesť k sebaobranným postojom. Múdrosť je dnes jednou z tvojich silných stránok, použi ju.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop