Zisti, ako je na tom tvoje znamenie. Sú pre teba ideálne krátke známosti alebo hľadáš dlhodobý vzťah? 

1. Rak

Rak je znamenie, ktoré sa nikdy s nikým nerozíde. Je to najviac milujúce, otvorené a lásku rozdávajúce znamenie. Nebude deň, čo by ťa rak nepochválil a nevenoval ti svoju pozornosť.

2. Škorpión

Škorpión miluje pravdu. Vo všetkom. Aj v tom, či ťa miluje alebo nie. Nikdy ťa nebude ťahať za nos a ani namotávať. Ak si bude istý, že ťa miluje, bude s tebou dlho. Predtým ti však musí začať veriť.

3. Váhy

Hoci váhy sú niekedy označované za znak manželstva, toto znamenie je veľmi slobodné a miluje voľnosť. Avšak ak si nájde partnera, je možné, že pri ňom zostane veľmi dlho.

4. Ryby

Ryby sú jedným z najromantickejších znamení zverokruhu. Nikto nevie byť tak veľmi empaticky založený ako práve ryby. Veria, že láska by mala byť ako z filmu, a tak v každom partnerovi hľadajú človeka, s ktorým budú žiť „šťastne až do smrti“.

5. Býk

Býk nie je niekto, kto uteká preč zo vzťahov, ale naopak, potrebuje lásku cítiť. Ak ju u teba cíti, zostane pri tebe. Ak však nie, odíde a poberie sa hľadať inde.

6. Lev

Lev môže ukončiť vzťah predčasne, úplne bez varovania, len aby bol ten, ktorý sa s tebou rozišiel ako prvý. Nie naopak. U levov zohráva veľkú úlohu ego, no ak ťa bude milovať úprimne, vydrží vám to možno dlhšie.

7. Strelec

Strelci sú veľmi zábavní ľudia, veľmi hraví. Ich šťastná nálada je niekedy nákazlivá, avšak nikdy nevieš, kedy čo myslia vážne alebo len s humorom. Nechcú naháňať lásku, ale ani od nej utekať. Lenže pre nich je dobrodružstvo viac, ako záväzky.

8. Baran

Baran je klasický prípad toho, čo nemôžeš mať. Je všetko po čom túžiš, avšak dlhodobé záväzky pre neho nie sú to pravé. Rýchlo sa zamiluje, no ešte rýchlejšie to z neho opadne.

9. Kozorožec

Kozorožci sú extrémne cieľavedomí ľudia. Jasne vedia, čo chcú. Takže ak si zaumienia, že s tebou budú celý život, tak to tak bude. No ak si povedia, že s tebou budú len jednu noc, tiež to tak bude. Zabúdajú na kompromisy a sú „ľudia vetra“. 🙂

10. Panna

Panna uteká od lásky a od dlhodobých vzťahov čo najviac, ako sa dá. Je najzraniteľnejším znamením v celom horoskope, a preto sa bojí, že sa znova popáli. Neriskuje niečo tak veľké, ako je vzťah.

11. Blíženci

Blíženci milujú lásku viac, než ktokoľvek iný, avšak skrotiť ich, aby boli v jednom dlhodobom vzťahu je priam nemožné. Toto znamenie je veľmi prelietavé a vyhovuje mu radšej niečo jednorazovo.

12. Vodnár

Pre vodnára je známe, že uteká od vzťahov. Je to voľná osoba, nikdy s nikým nevydrží dlhšie ako týždeň a partnerov strieda veľmi rýchlo.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.