Unsplash/Marius Muresan

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Posledný októbrový týždeň ťa čakajú smutné správy, preto nebudeš mať na nič chuť a ani náladu. Poď sa s nami pozrieť na to, čo ťa čaká v týždni od 25. do 31. októbra.

Baran

Začiatok týždňa bude pre teba náročný, pretože kým sa zobudíš z víkendu a vrhneš sa na úlohy, bude poobedie. Kvôli tomu nestihneš všetko načas a budeš musieť zostávať v práci dlhšie. Všetko však dobehneš v piatok a nakoniec si užiješ víkend plný rodiny a priateľov.

Býk

Pondelok si pre teba pripravil pár nečakaných vecí, no nie je to nič, čo by si nezvládla. Napriek tomu budeš veľmi rada, ak ti dni budú ubiehať rýchlo. V obľube máš viac víkendy, než pracovný týždeň. Neponáhľaj sa však extrémne, mohlo by sa ti to vypomstiť. Víkend si rezervuj pre priateľa.

Blíženci

Tvoj týždeň bude vydarený, pretože ti všetko pôjde podľa plánov. Veci sa môžu narušiť jedine v piatok, kedy ťa v práci zdržia nečakané udalosti. Budeš mať hlavu v smútku, no priateľ ťa uteší a vďaka rodine budeš mať oddychový víkend. Oni sa o všetko postarajú.

Rak

Začiatkom týždňa si môžeš ublížiť, preto si dávaj pozor na ostré predmety a ak nebudeš musieť, nechodievaj večer von. V stredu ťa príde pozrieť priateľka, ktorú si naposledy videla na strednej škole, preto ťa jej návšteva poteší. Koniec týždňa bude pre teba mierne stresujúci, pretože budeš veľa pracovať a do toho sa ti nakopia povinnosti v domácnosti.

Lev

V pondelok očakávaj stresujúce úlohy, ktoré ťa privedú do poriadneho chaosu. Máš pred sebou naozaj ťažké dni, preto by si mala po práci aspoň chvíľu oddychovať. Teš sa z každého pokojného momentu, ktorý budeš mať, inak sa ti to nemusí vyplatiť.

Panna

Tento týždeň budeš prepadať smútku, pretože sa ti nebude dariť v práci. Avšak, povedz si, že to je len obdobie a rýchlo to prejde. Koncom týždňa sa na teba znovu usmeje šťastie a tvoj výkon v práci sa ešte zlepší. Budeš si môcť dovoliť odísť skôr a stráviť tak víkend so svojím priateľom, ktorý sa na teba teší.

Váhy

Začiatok týždňa bude pomalý, no koniec koncov sa ti vydarí. Budeš mať najlepší týždeň zo všetkých znamení, preto sa môžeš tešiť. Prežiješ úsmevné momenty aj s kolegami a budeš do práce chodiť rada. V partnerskom vzťahu sa taktiež nič nepokazí, naďalej sa budete ľúbiť.

Škorpión

Pokiaľ máš nejaké problémy s peniazmi, tento týždeň ich vyriešiš. No nie na všetky problémy sa ti podarí tak rýchlo nájsť riešenie, preto by si mala postupovať opatrne a všetko si overovať. Inak sa môže stať, že o svoju radosť prídeš. V rodinnom živote sa môžu vyskytnúť hádky, dávaj si pozor.

Strelec

Tento týždeň budeš naladená pozitívne, pretože myslíš iba na to, ako budeš o necelý mesiac oslavovať svoje narodeniny. Hlavne doma to dáš všetkým poriadne najavo, pretože chceš, aby si si ich užila čo najviac. Partner ťa príjemne prekvapí a zoberie ťa na večeru. Celý týždeň bude pre teba pohodový.

Kozorožec

Už od začiatku týždňa na teba bude čakať stres. Nič nebudeš stíhať, všade sa ti budú kopiť úlohy a povinností budeš mať nad hlavu. Kvôli tomu budeš zanedbávať priateľa a dá ti to riadne pocítiť. Môžeš sa s ním aj pohádať, preto by si si mala dávať pozor na to, aké slová volíš.

Vodnár

Aj keď sa ti nestane nič svetoborné, pre teba to bude týždeň plný spoznávania a vykonávania nových úloh. Dávať pozor by si si mala v stredu, pretože sa môže v tvojom živote objaviť niekto, koho naozaj nechceš stretnúť. Koniec týždňa sa ti vydarí a všetky úlohy stihneš dokončiť ešte pred víkendom. Vďaka tomu ho budeš mať voľný.

Ryby

Mala by si si dávať pozor najmä na ľudí, ktorí sa tvária milo, no v žiadnom prípade takí nie sú. Nepúšťaj sa do spoločných konfliktov, pretože by si z nich vyšla ako tá najhoršia. Tento týždeň sa drž radšej v úzadí a na konci týždňa odovzdaj všetky splnené povinnosti. Ostatní ti budú ticho závidieť. Víkend prežiješ s rodinou, no bez priateľa.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy