žena v okuliaroch

Štvrtok bude priať viacerým znameniam predovšetkým v oblasti lásky a spoločne stráveným chvíľam vo dvojici. Niekto môže dokonca stretnúť aj niekoho zaujímavého. Čo dopraje horoskop dnes tebe?

Horoskop na dnes

Baran

Horoskop hovorí, že srdcovým záležitostiam sa bude dariť aj počas dnešného dňa. Zodpovedná je za to planéta Jupiter, ktorá pokračuje vo svojom priaznivom tranzite s tvojím znamením. Na pracovnom poli máš silnú konkurenciu, čo je pre teba veľkou motiváciou. Pozor si však dávaj v tomto smere na nátlak a závisť zo strany kolegov.

Býk

Čaká ťa veľmi zaujímavý deň a to z rôznych uhlov pohľadu, predovšetkým však pôjde o milostnú a vzťahovú oblasť. Je možné, že na tieto chvíle si dlho čakala, preto si ich o to viac užívaj. V pracovnej sfére, pokiaľ máš vlastný biznis, môžeš ho posunúť vpred a to vďaka podpore viacerých planét. Väčší pozor si daj na prechladnutie, mohlo by ťa dostať do postele.

Pár si dáva bozk, majú vážny vzťah
zdroj: Pexels/Yulia Goncharuk

Blíženci

Dnešok bude pre teba zo vzťahového hľadiska dosť únavný a to predovšetkým u tých, ktoré majú partnera v znamení Strelca alebo Rýb. V práci je potrebná trpezlivosť, no tiež veľa pozornosti. Celkovo dnes môžeš pocítiť úbytok energie, preto si dopraj dostatok oddychu, ideálne v pohodlí domova. Pokiaľ potrebuješ nabudiť, určite si dopraj pohyb.

Rak

Horoskop hovorí, že dnes môžu predovšetkým nezadané spoznať úplne novú osobu, pri ktorej sa rozbúši tvoje srdce. Nachádzaš sa totižto v období, kedy tak veľmi potrebuješ lásku a vášeň. Veľmi dobré príležitosti prichádzajú aj na pracovnom poli, môže ísť o úplne nový projekt, na ktorom by si sa mala podieľať aj ty.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop