Partneri

Lev

Hviezdy sú ti dnes skutočne naklonené a ich energia ti pomôže v každej situácii, ktorá ťa postretne. Tvoje originálne nápady a intuitívne schopnosti sa rozvinú nad rámec bežnej normy. V láske vládne rovnováha, a preto sa môžeš tešiť na príjemné chvíle strávené so svojou polovičkou. Tie, ktoré sú single, by sa mali vybrať do spoločnosti, baviť sa a užívať si slobodu.

Panna

Horoskop hovorí, že dnes ti môže nečakaná malá komplikácia narušiť tvoje plány. Predpoveď pre tvoje znamenie zároveň upozorňuje, aby si sa vyhla zbytočnému konfliktu so svojím obchodným partnerom či niekým z kolegov. Buď menej náročná na ľudí, ktorých máš rada a skús sa o niečo viac vžiť do ich kože. Nie vždy sa im darí držať krok s tvojou svojráznou povahou.

prvé týždne vzťahu
zdroj: Unsplash/Allen Taylor

Váhy

Priateľstvá ti pomáhajú vniesť do tvojho života radosť, ale aj poriadok a disciplínu. Preto sa ozvi ľuďom, na ktorých si si v poslednom období pre svoju zaneprázdnenosť nedokázala nájsť čas. Dnešok prináša dostatok príležitostí na uspokojenie tvojich súkromných, ale aj pracovných potrieb. Ak sa ti ponúka úprimná a nezištná pomoc od priateľa alebo vplyvnej osoby, odhoď hrdosť a prijmi ju. Zelená svieti športu, pohybový aktivitám, ale aj oddychu.

Škorpión

Toto je zaujímavý deň pre tie, ktoré majú v úmysle rozšíriť svoje podnikanie. Ešte lepšie sú na tom osoby pracujúce pre iných. Zameriavaj sa na detaily a venuj pozornosť dôležitým veciam. Nemaj stres a menej podstatné pracovné záležitosti pokojne odlož na ďalší týždeň. Večer praje rodinným a priateľským stretnutiam. Uži si prítomnosť svojich blízkych naplno.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop