žena s telefónom

Lev

Mesiac sa konečne vracia do tvojho znamenia a priaznivý účinok bude mať predovšetkým na lásku. V práci očakávaj nejaké správy, ktoré vyriešia tvoje pochybnosti. Hviezdy sú naklonené stretnutiam, ktoré môžu využiť zadané i nezadané. Pokiaľ máš chuť na kávu s kamarátkou alebo niekým blízkym, urob tak a spestri si dnešný deň aj týmto spôsobom.

Panna

Horoskop radí, aby si sa držala vo vzťahu čo najďalej od komplikovaných situácií. Mohlo by dôjsť k zbytočnej hádke, ktorá by ti na nálade vôbec nepridala. Ak v práci čakáš na nejakú odpoveď, no neprichádza, buď trpezlivá. Počasie dnes praje, preto si dopraj jarné lúče slnka a pobyt na čerstvom vzduchu, dodajú ti silu a energiu.

Žena a pivonky
zdroj: Pexels/Monica Turlui

Váhy

Tie páry, ktoré sú spolu už dlhší čas, musia byť dnes o čosi viac opatrné. Možná je totižto nuda vo vzťahu, ktorá by mohla spôsobiť menšie nedorozumenia. Pokiaľ si samostatne zárobkovo činná osoba, očakávaj dodatočný príjem. Môže ťa taktiež potrápiť jarná únava, preto sa premôž a dopraj si dostatok pohybu.

Škorpión

Dnes budeš naozaj vitálna a prejaví sa to ako doma, tak i v práci. Niektoré dokonca čaká veľmi príjemný, romantický večer so svojou polovičkou. Ak máš chuť spestriť po zime svoj šatník, určite tak urob a dohodni si stretnutie s kamarátkou. Prežiť môžete skutočne veľmi príjemné popoludnie, ktoré vám obom spraví dobrú náladu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop