žena s telefónom

Strelec

Vo svojom znamení máš Mesiac, čo znamená, že sa môžeš tešiť na pekné chvíle so svojím drahým. Láska praje aj slobodným, konečne môžeš stretnúť niekoho veľmi príjemného a sympatického. V práci sa snaž všetky úlohy robiť samostatne a zodpovedne, prísť môžu aj nejaké novinky. Večer si dopraj oddych, ak pocítiš únavu.

Kozorožec

Horoskop hovorí, že si veľmi vitálna, čo môže mať veľmi dobré účinky na lásku a vzťah. Pokiaľ posledné dni neboli v tomto smere ideálne, dnešok ti bude priať. V práci buď trpezlivá a dávaj si pozor aj to, aby si niekde nepochybila. Nemuselo by sa to páčiť tvojmu nadriadenému. Jar je tu a ty dopraj svojmu telu po dlhej zime reštart napríklad v podobe zdravšej stravy.

Žena a zdravá strava
zdroj: Pexels/Mustafa Erdağ

Vodnár

Mesiac je priaznivý v láske a dáva ti veľmi dobrú schopnosť ísť vpred. Platí to rovnako pre zdané i slobodné. Na pracovisku toho bolo posledné dni viac, preto je možné, že musíš dobehnúť stratený čas v súkromí a rovnako nájsť i rovnováhu. Pohyb je to, čo ťa v tomto ročnom období nabudí, určite si ho dopraj v takej verzii, ktorú máš najradšej.

Ryby

Dnešok je pre teba tlmeným dňom a to predovšetkým v láske a citovej oblasti. Dávaj si pozor na to, čo povieš, mohlo by dôjsť s partnerom k zbytočnej hádke. Ak sú na pracovisku veci, ktoré ťa trápia hovor o nich nahlas, avšak pokiaľ podnikáš, môže prísť v tomto smere nejaký zlom. Večer si dopraj relax, budeš ho potrebovať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop