Muž má ženu prehodenú cez plece

Čas beží tak rýchlo a pred nami je posledná tohtoročná júnová sobota. Horoskop praje v láske zadaným, ale aj tým, ktoré sú bez partnera. Na niektoré čakajú vzrušujúce zážitky a dobrodružstvá. Aký deň dnes prajú hviezdy tebe?

Horoskop na dnes

Baran

Horoskop hovorí, že niektoré môžu byť v dnešnú sobotu postavené v láske pred vážne rozhodnutie. Rozhodovať sa budú, či vo vzťahu zotrvať alebo z neho navždy odísť. Pred tým, ako povieš záverečné slovo, si všetko dostatočne premysli. Nápomocnou ti bude aj tvoja intuícia, avšak riaď sa v tomto prípade nielen hlavou, ale i srdcom.

Býk

V tvojom znamení sa nachádza planéta Mesiac a práve tá sa postará o príjemné emócie, ktoré budú hlavnými hrdinami tohto dňa. Je možné, že máš za sebou nie najideálnejšie obdobie v láske, a preto si ich budeš o to viac vážiť. Popoludnie praje prechádzkam v prírode, či spoločným výletom s najbližšími. Využi to a vyjdi si niekam s tými, na ktorých ti záleží.

Rozchod ako príležitosť
zdroj: Pexels/Bethany Ferr

Blíženci

V láske by si mala napredovať a nevracať sa tak často k búrlivej minulosti. Nerobí to dobrotu ani jednej zo zúčastnených strán v tvojom aktuálnom vzťahu. Pokús sa viac orientovať na prítomnosť a užívaj si chvíle, ktoré život prináša. Pokiaľ dnes pracuješ, horoskop radí, aby si bola viac otvorená novým spoluprácam.

Rak

Láska bude v túto sobotu doslova a do písmena prekvitať. Čakajú ťa krásne chvíle strávené so svojou polovičkou s dávkou romantiky a vášne. Vyberte sa spolu na vaše obľúbené miesto, a to váš vzťah ešte viac rozohní. Nezadané by nemali zostávať sedieť za žiadnych okolností doma, ale vyjsť si niekam s priateľmi, kde môžu aj niekoho zaujímavého stretnúť.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop