Dnešný deň ti prinesie veľa prekvapení, radostí, no taktiež aj mnoho povinností. Pokiaľ si zvedavá, čo ťa čaká, pusti sa do nášho horoskopu.

Baran

Tvoj deň bude od rána sprevádzaný hádkami. Pohádaš sa s kolegami, rodičmi, kamošmi a možno aj s tvojím priateľom. Nemala by si problémy medzi vami prehliadať, mala by si ich vyriešiť a čo najskôr sa s nimi uzmieriť. Len vďaka tomu budeš mať pokojné svedomie.

Býk

Dnes máš najväčšiu pravdepodobnosť, že spoznáš niekoho, do koho sa zaľúbiš. Teda, jedine v prípade, ak si single. Pokiaľ si zadaná, čaká ťa pokojné poobedie s partnerom, ktoré môže vyústiť do romantiky v reštaurácii. Dlho ste neboli v spoločnosti.

Blíženci

Mala by si byť viac odvážna. Máš toľko nápadov, že to tvoja hlava ani nemôže uniesť. Avšak, tvoj problém je v tom, že si ich nechávaš pre seba. Dnes by si sa o ne mala podeliť, pretože môžeš uspieť a ukázať svoj talent. Vďaka tomu z teba bude hviezda.

Rak

Dnes by si si mala dobre premyslieť, ako sa budeš správať. Mala by si byť na všetkých milá, inak sa môže stať, že prídeš o priateľov. To určite nechceš, pretože práve vďaka kamarátom je tvoj život krajší. Buď k nim úprimná, nehovor na všetko „nie“ a pomáhaj im.

Lev

Už od rána by si mala byť plná energie, pretože máš pred sebou veľa povinností. Kvôli tomu sa z práce nedostaneš skôr, ako si pôvodne plánovala. Keď si však všetko dokončíš, budeš mať zo seba dobrý pocit a neskôr lepšie zaspíš. Na večeru si daj niečo ľahké, aby si nezaťažovala žalúdok.

Panna

Dnes si daj veľký pozor na to, aby ti nikto neklamal. Pokiaľ by sa to stalo, mohla by si prísť o peniaze, majetok alebo aj o dobrého kamaráta, ktorý pri tebe stojí dlhé roky. Všetko si poriadne prever a nedôveruj len tak ľahko. V modernej dobe je veľmi ľahké skĺznuť do klamstiev.

Váhy

V práci ťa nečaká nič náročné, preto možno skončíš skôr. Potom by si sa mala venovať iba sebe. Ak to tak budeš cítiť, môžeš si ísť zacvičiť a potom sa prebehnúť do prírody. Jesť by si mala iba zdravé jedlá, ktoré vyvážia víkend, pretože ten nebol o zelenine a ovocí.

Škorpión

Dnes sa ukáže, aká silná naozaj si. Rodina ti oznámi novinku, ktorá ťa môže položiť, no na druhú stranu ťa môže aj potešiť. Bude len na tebe, čo z toho si vyberieš. Sila človeka sa nemeria podľa toho, koľko kíl zdvihne, ale podľa toho, koľko ťažkostí so sebou unesie.

Strelec

Nemala by si si nechať riešenie problémov na poslednú chvíľu. To sa týka aj vianočných darčekov, ktoré ešte nemáš nakúpené. Aj keď si možno povieš, že je skoro, venuj tomu dostatočnú pozornosť. Pokiaľ nie, na Vianoce budeš mať veľké výdaje, ktoré ťa zruinujú.

Kozorožec

Dnes sa nenechaj nikým ovládať. Manipulácia nie je zdravá a v živote úprimného človeka nemá čo robiť. Ak by ťa chcel niekto presvedčiť o opaku, nedaj sa. Tvrdo si stoj za svojim názorom, pretože máš slobodnú vôľu. Môžeš si robiť a hovoriť čo chceš.

Vodnár

Dnešný deň by si po práci mala stráviť iba doma. Tvojej rodine si sa už dlhšie nevenovala, preto poobede spomaľ a vychutnaj si ich pozornosť. Môžeš uvariť večeru, pretože sa hovorí, že láska ide cez žalúdok. Vďaka tomu budú všetci vedieť, že ich máš stále rada.

Ryby

Pokiaľ ti zostane dnes čas, mala by si ho využiť naplno. Pusti sa do čítania knihy, upratovania, nakupovania, pečenia, cvičenia alebo do meditácie. Rob všetko, čo si v poslednom čase zanedbávala. Vďaka aktivitám a koníčkom môžeš rozvíjať svoje vlastnosti a schopnosti.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.