žena v tráve

Pred nami je nový týždeň, ktorý prinesie niektorým nervóznejšie dni v láske alebo v práci. Pozor si však treba dávať na situácie, ktoré by mohli vyvolať vo vzťahu aj väčšie hádky. Týždenný horoskop hovorí, že aj na základe nich si niekto uvedomí, či niektoré veci alebo ľudia sú tým, čo vo svojom živote naozaj potrebuje. Čo čaká počas najbližších dní teba?

Týždenný horoskop pre teba

Baran

Tento týždeň začne pre teba dvoma nervóznymi dňami. Horoskop hovorí, že medzi pondelkom a utorkom ti môže spôsobiť Mesiac väčšiu podráždenosť a napätie.

Môžeš sa však tomu vyhnúť, nakoľko ostatné planéty ti budú dodávať silu a odhodlanie ako v profesionálnej oblasti, tak i v láske. Chýbať ti nebude šarm a vášeň, preto to využi. Dobré správy by mohli prísť v stredu alebo vo štvrtok.

Tvoje šťastné dni očakávaj v stredu a štvrtok.

Býk

Láska dáva poniektorým poslednú dobu zabrať. Je možné, že i z obyčajných rozhovorov dokážu vzniknúť väčšie hádky. V tomto smere by mali spozornieť najmä tie, ktorých sa to týka a to najviac počas stredy a štvrtka, kedy sa môžu cítiť o čosi viac nervóznejšie.

Na riešenie týchto vzťahových záležitostí je vhodné zamerať sa počas pokojnejších dní, ktorými sú piatok, sobota a nedeľa. V práci naopak očakávaj veľmi príjemné obdobie.

Tvoje šťastné dni budú v sobotu a nedeľu.

Silné ženy
zdroj: Unsplash/Brooke Cagle

Blíženci

Tento týždeň ťa nikto v ničom nezastaví. Tvoja rýchlosť myslenia ti môže pomôcť získať všetko, čo si zaumieniš, ale len v prípade, ak sa zbytočne nerozptýliš. Veľa lásky ti dá aj planéta Venuša, pretože si ju zaslúžiš.

Na pracovnom poli by si mohla vytvárať mnoho zaujímavých vecí. Pozor si dávaj na napätie a nervozitu počas víkendu, mohol pri priniesť menšie, no o to viac zbytočné hádky.

Šťastné dni očakávaj v stredu a štvrtok.

Rak

Nový týždeň pre teba nemôže začať lepšie ako tento. Týždenný horoskop hovorí, že už od pondelka do utorka sa môžeš spoľahnúť na Mesiac, ktorý je pripravený dať ti omnoho viac šťastia.

Najšťastnejší deň očakávaj v piatok, sobotu a nedeľu, kedy sa môžeš pripraviť na chvíle plné romantiky. Na pracovisku by sa mohli naskytnúť nové príležitosti, ktorých by si sa mala určite chopiť.

Medzi tvoje šťastné dni bude patriť piatok, sobota a nedeľa.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop