Pexels/Anastasia Shuraeva

Blíži sa čas štedrého večera a dostávania darčekov. Ak sa však nachádzaš v situácii, že ešte nemáš ani jeden, si tu správne. Práve dnes ti odhalíme, aký je ideálny darček pre každé znamenie, na základe jeho povahy.

Baran

Baran je už od detstva hravý, zvedavý a má rád, keď môže vo všetkom vyhrávať. Ideálnym darčekom pre neho sú spoločenské hry, v ktorých môže poraziť rodinných príslušníkov.

Býk

Človek v znamení Býka je veľmi dobrodružne založený a nemá rád stereotyp. Potešíš ho zážitkovým darčekom. Podarovať mu môžeš predĺžený víkend, dovolenku, alebo aj let balónom. Všetkému sa poteší.

Blíženci

Nezastaviteľný Blíženec má najradšej, keď mu niekto venuje svoju pozornosť. Avšak, z materiálnych vecí mu najväčšiu radosť urobia knihy alebo vzdelávací program, pretože zbožňuje, keď sa môže učiť.

Rak

Rak je veľmi srdečný, láskavý, ľuďom praje iba dobré veci a nikdy sa na nič nesťažuje. Potešíš ho naozaj maličkosťou, ktorá ti padne do oka. Keď by si pre neho chcela osobnejší darček, neboj sa mu dať poukážku na kávy v jeho obľúbenej kaviarni.

Lev

Sebecký Lev potrebuje pozornosť o trochu viac, než Blíženci. Miluje, keď je v centre všetkého. Najväčšiu radosť mu urobíš vtedy, keď mu podaruješ niečo luxusné – oblečenie, kabelku, hodinky, alebo iné doplnky. Nikdy na teba nezabudne.

Panna

Tipla by si si, po čom by mohla túžiť praktická Panna? Samozrejme, po domácich spotrebičoch. Ak jej chceš dať väčší darček, určite choď smerom do kuchyne. Pokiaľ je tvoj rozpočet obmedzený, poteší ju výbava do domácnosti.

Váhy

Človek v znamení Váh hľadá po celý život rovnováhu a harmóniu. Pri ničom sa nevie rozhodnúť a tak to má ťažké aj pri vianočných darčekoch.  Urobíš mu radosť tým, že mu dáš poukaz na nákup v jeho obľúbenom obchode – nech si sám vyberie, čo chce.

Škorpión

Vášnivý Škorpión má dobré srdce a urobí mu radosť prakticky čokoľvek. Pokiaľ máš partnera v znamení Škorpióna, poteš ho hračkou pre dospelých. Ak chceš urobiť radosť niekomu inému, venuj mu knihu plnú zaujímavostí alebo niečo s významom, ktorý pochopíte len vy dvaja.

Strelec

Strelec má cit pre módu, tie správne myšlienky a ideály. Potešíš ho najmä tričkom, na ktorom bude jeho obľúbený citát, alebo značkovým kúskom, ktorý sa ťažko zháňa. Vďaka tomu ti bude bozkávať ruky.

Kozorožec

Ulahodiť Kozorožcovi je ťažké. Je to veľmi náročná osoba, ktorá vyžaduje 100 % presnosť a vytrvalosť. Najlepšie urobíš, keď mu kúpiš nový zápisník a písacie potreby, no taktiež ho potešia hodinky, či vstup do fitness centra.

Vodnár

Vynaliezavý Vodnár si všimne, ak darček kúpiš na poslednú chvíľu. Má bystrý intelekt a prekypuje humorom. Ideálny darček je pre neho niečo ručne vyrobené. Z celého zverokruhu si DIY darček bude ceniť najmä Vodnár.

Ryby

Citlivým Rybám stačí ku šťastiu málo. Tento človek je presne opakom Kozorožca. Darček, ktorým môžeš toto znamenie potešiť, je vlastná báseň o ňom, kniha citátov alebo niečo spojené s umením. Pokiaľ investuješ do umenia, nikdy sa pri Rybách nesklameš.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy