žena pri oknách čítala horoskop

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Po sviatkoch a vyše dvoch týždňoch voľna sme nastúpili do bežného života menom realita. Možno si si to ešte nestihla uvedomiť. Alebo naopak, doľahlo to na teba a naštvalo ťa to. Môžeš byť však pokojná, pretože je štvrtok a tomu sa hovorí malý piatok. Čo ťa dnes čaká a neminie? Prezradí ti to náš denný horoskop.

Horoskop na dnes

Baran

Dnešok bude pre teba priam úžasný. Nielen v práci, ale aj v partnerských či rodinných vzťahoch sa ti bude dariť. Po príchode domov dokonca čakaj romantické prekvapenie od partnera.

Býk

Mala by si sa chrániť pred chorobami. V tomto chladnom období si náchylná na prechladnutia. Dobre sa obliekaj a do svojho denného programu či jedálnička nezabudni zaradiť vitamíny a zdravé jedlá.

vyzlečené dievča v zime
zdroj: Unsplash/lycan

Blíženci

Pre Blížencov bude dnešok smutný. Hoci je koniec týždňa, začiatok roka v tebe prebudil malú dávku depresívnych myšlienok. Netušíš, čo ťa čaká, no pred tebou je 12 mesiacov a je to pre teba trochu frustrujúce. Pred sebou máš dlhú cestu, počas ktorej toho chceš dokázať viac než dosť.

Rak

Ak si bola chorá alebo si mala horšie obdobie plné sentimentálnych pocitov, pomaly sa to začne zlepšovať. Horoskop na dnes hovorí, že štvrtok bude pre teba príjemnejší ako streda. A zajtrajšok bude opäť o niečo lepší.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop