Horoskop na dnes

Máme tu piatok a do najkrajších sviatkov v roku nám ostáva posledný týždeň. Chceš vedieť, čo ťa dnes čaká? Prezradí ti to náš horoskop. Tak ako vždy, niektoré znamenia čakajú príjemné chvíle, iné zas trochu negatívnejšie. 

Horoskop na dnešný deň

Baran

Dnes ťa trochu potrápi počasie. Ak nie si skúsená vodička, radšej nejdi nikam autom, nemuselo by to dopadnúť dobre. Chlad bude mať vplyv aj na tvoju zníženú imunitu a budeš mať pocit, že na teba niečo lezie. Urob si preventívne horúci nápoj, daj si nejaké ovocie a pi teplý čaj.

Býk

Posledné dni pred sviatkami máš toho v práci veľa a si v strese. Urob si zoznam úloh, ktoré ešte treba dokončiť, aby si to všetko stihla. Večer sa venuj len oddychovým činnostiam a zapáľ si k tomu vonnú sviečku. Tá navodí tú správnu atmosféru.

sviatky s partnerom pod stromčekom
zdroj: Unsplash/arthurbrognoli

Blíženci

Ak ešte nemáš vianočnú výzdobu, dnes je ten deň, kedy by si sa do nej mala pustiť. Alebo si choď aspoň dokúpiť, čo ti chýba a urob to počas víkendu. Popros aj priateľa, sestru či rodičov, či ti s tým nepomôžu. Pokiaľ si single, niekto ťa môže zoznámiť so svojím kamošom, s ktorým si padnete do oka.

Rak

V práci alebo škole toho budeš mať naozaj veľa a budeš mať pocit, že melieš z posledného. Trochu energie si ale nechaj na večer, pretože ťa čaká poriadna romantika. Tvoja polovička pre teba chystá prekvapenie, pretože vie, že toho máš veľa a chce, aby si sa trochu uvoľnila. Vypni si hlavu a uži si.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop