Niektoré ženy sú narodené pre single život, iné sa vidia už v puberte vo svadobných šatách. Byť niekoho manželkou už nie je to isté, ako s niekým „iba“ randiť. Manželstvo je zväzok, ktorý sa spája so slovami ako navždy, vernosť a podpora. Vieš, ktoré ženské znamenia sa na rolu manželky vďaka svojim vlastnostiam dokonale hodia?

Rak

Žena narodená v tomto znamení je známa tým, že ide o veľmi citlivú osobu, ktorá v živote hľadá životnú lásku a stabilitu. Rodina je pre ňu to najviac na svete a vernosť je hodnota, ktorú ctí. Za svoje city sa nikdy nehanbí. Toto všetko z neho robí úplný ideál manželky.

Muž, ktorý si ju získa, si môže byť jej lojalitou na 100 % istý, bude vedieť, že nech sa deje čokoľvek, vždy ho podporí a bude stáť za ním. V ich domove mu nebude nikdy nič chýbať.

Lev

Levica je žena so silnou osobnosťou, ktorá miluje pozornosť a aj vlastné ego. Vo vzťahoch je však úplne verná a človeka, ktorého miluje bude vždy zastávať a bojovať za jeho šťastie. Hľadá si manžela, ktorý bude mať pochopenie pre jej predvádzanie sa, a zároveň bude rovnako silným človekom, ako je ona sama.

Svoju rodinu si bude chrániť ako ozajstná levica a mužovi bude verná, nech sa deje čokoľvek. Keďže si dá záležať na svojom zovňajšku, každý chlap bude tomu jej závidieť elegantnú a trendy ženu po jeho boku.

Baran

Keďže má žena narodená v znamení Barana dobrodružnú povahu, veľa energie a vášne v sebe, na prvý pohľad nevyzerá ako tá, ktorá sa vidí v úlohe dobrej pani manželky. No opak je pravdou. Láska v živote je pre ňu na prvom mieste a ako manželka vždy bude tvrdo bojovať za spoločné šťastie.

Ak jej manžel dopraje kus slobody, ona mu to vráti vernosťou a večným optimizmom. S ňou sa nebude nudiť doma pri telke, pretože ona vždy niečo vymyslí.

Chceš vedieť, aká manželka bude z teba? Otestuj sa v našom kvíze!

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.