Koniec prvého novembrového týždňa prišiel veľmi rýchlo. Pokiaľ si nestihla nabrať dostatok energie na to, aby si bola zajtra svieža, nemaj výčitky. Takých ľudí je viac. Čo si pre teba pripravila nedeľa? Čítaj ďalej a dozvieš sa.

Baran

Všetko čo ťa dnes bude čakať, bude hračka. Nemusíš sa ničoho báť, lebo úlohy splníš s úsmevom na tvári. Poobede už len oddychuj a pripravuj sa na to, že zajtra pôjdeš zase do práce. Postaraj sa o svoje telo a dopraj si kúpeľ, vďaka ktorému sa upokojíš.

Býk

Aj keď budeš mať toho dnes viac, s prehľadom všetko zvládneš. Neboj sa, tiež ťa čaká oddychovanie ako Barana. Musíš si len nájsť chvíľku sama pre seba. Kvôli tomu, že budeš mať plný byt/dom to pôjde ťažšie, ale vieš ako sa hovorí, na konci každého tunela je svetlo.

Blíženci

Dnes sa naplno prejaví tvoja chápavosť a empatia. Niekto z tvojich blízkych bude potrebovať pomoc a vypýta si ju od teba. Pusť sa okamžite do toho, inak by sa všetko skončilo zle. Vďaka tomu, že urobíš tento dobrý skutok, sa ti bude zaspávať lepšie a do práce sa budeš tešiť.

Rak

Staraj sa o svojich rodinných príslušníkov dokým ich ešte máš. Keď tu už nebudú, budeš si to márne priať. Ak ťa dnes požiadajú o niečo, čo sa ti nechce, zahryzni si do jazyka a urob to. Spravíš im veľkú radosť a odmenia ťa. Vďaka tomu budeš mať po celý zvyšok dňa dobrú náladu.

Lev

Bohužiaľ, dnes budeš smutná. Sklame ťa blízka osoba, od ktorej si to vôbec nečakala. Čo ťa však zarazí ešte viac je to, ako sa ťa to dotkne. Celú nedeľu sa nebudeš môcť na nič sústrediť, pretože budeš myslieť iba na to. Večer by si mala skúsiť meditáciu, aby si prišla na iné myšlienky aspoň pred spaním.

Panna

Snaž sa dnes vyžarovať pokoj a veselosť. Možno tomu neveríš, no ľudia z teba dokážu nasávať energiu. Ak si chceš užiť pokojnú nedeľu, ty sama musíš byť v pokoji. Dopraj si dnes veľa čerstvého vzduchu, prírodu a ak sa ti bude chcieť, vybehni aj na turistiku. Tvoje telo sa ti odvďačí.

Váhy

Všetky plány sa ti vydaria. Na dnes si môžeš naplánovať hocičo, pretože to bude ideálny deň na nové zážitky. Mala by si sa vrhnúť do niečoho, čo si už dlho chcela vyskúšať, no nikdy si na to nemala odvahu. Dnes máš istotu, že aj keby si sa bála, nič sa ti nestane.

Škorpión

Už by si mala byť naučená, že nemáš dôverovať všetkým, ktorých máš v živote. Dnes sa opäť presvedčíš o tom, akí vedia byť ľudia zlí. Blízki priatelia ti budú klamať do očí a vôbec im nebude divné, že nič nehovoríš. Ty však budeš o všetkom vedieť. Ešte raz by si mala dôkladne preveriť svojich kamarátov.

Strelec

Hviezdy sú ti naklonené. Máš pred sebou svetový deň, preto nebuď mrzutá. Aj keď sa ti nevydarí ráno, večer to všetko napraví. Kamarátky ťa vytiahnu na párty a preto, že si už dlhší čas nikde nebola, pozvanie prijmi. Užiješ si to ako nikdy a do práce prídeš nabitá energiou.

Kozorožec

Pre teba to bude náročný deň. Už od rána nebudeš vedieť čo skôr, pretože sa na teba budú sypať povinnosti. Povieš si, čo to? V nedeľu by si mala predsa oddychovať. To neplatí pre tú dnešnú, lebo musíš vybaviť rodinné záležitosti, ktoré sú neodkladné. Oni nepočkajú, musia byť vyriešené ešte dnes.

Vodnár

Dnes máš najväčšiu pravdepodobnosť toho, že sa stretneš s niekým z tvojej minulosti. Pokiaľ to bude stará láska, moc sa pri nej nezdržuj. Ak to bude dobrá priateľka, pokojne choďte spolu na kávu a strávte na nej celé doobedie. Oživíte si spomienky a vďaka tomu si uvedomíte, ako ten čas rýchlo plynie.

Ryby

Aj keď sa zobudíš s pozitívnou náladou, nebuď natešená príliš. Ani nevieš ako a behom jednej minúty by sa mohlo všetko pokaziť. Snaž sa nedeľu stráviť v obklopení rodiny, blízkych a dobrého jedla. Spomaľ, pretože je to tvoj jediný voľný deň, kedy si vypnutie od povinností môžeš naozaj vychutnať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.