žena

Strelec

Dnešným dňom sa začnú diať veci, ktoré budú doslova rozhodujúce. Horoskop radí, aby si bola úprimná a rovnako si dokázala prejaviť svoj názor, predovšetkým, ak sa to týka citov. Iba tak zistíš, či investuješ svoj čas a mnoho ďalších iných vecí do tej správnej osoby. Večer si dopraj relax v podobe dobrej knihy, či obľúbeného seriálu. Možnosťou je aj meditácia.

Kozorožec

Poniektoré sa môžu viac zameriavať na nové objekty opačného pohlavia, v ktorých budú hľadať stratenú vášeň. Pokiaľ si single, buď odhodlaná, aj vďaka tomu nájdeš chuť robiť veci tak, aby smerovali správnou cestou. V prípade, že si vo vzťahu, ktorý ťa nenapĺňa, je na tebe ako sa rozhodneš. Sama najlepšie vieš, čo je pre teba správne.

žena
zdroj: Pixabay/majestical_jasmin

Vodnár

Nie je vôbec náhoda, že sa cítiš trochu utiahnuto, môžeš sa nachádzať v akomsi období zmätku, ktorý ti tieto pocity prináša. Zostaň pokojná a skús nájsť v sebe viac rovnováhy. Niektoré veci si nechaj prejsť hlavou a až tak konaj. Určite si však dopraj viac relaxu, vyjdi si niekam s niekým blízkym do prírody, pomôže ti po psychickej i fyzickej stránke.

Ryby

Dnešná sobota ti prinesie o čosi viac leňošenia. Pokiaľ cítiš, že potrebuješ oddych, dopraj si ho, nie každý deň je sobota. Unaviť ťa mohol aj pracovný týždeň, ktorý ti miestami ubral až príliš veľa energie. Tú je potrebné získať späť. Nezabúdaj však na pitný režim, ktorý je v tomto teplom období obzvlášť dôležitý.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop