Unsplash/Priscilla Du Preez

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Prišiel pomaly, ale odíde tak rýchlo. Vytúžený piatok, ktorý bude pre niekoho náročný, no iný si užije zábavu a priateľov. Ktorý tím si ty?

Baran

Prežiješ úplne normálny piatok. Žiadne zaujímavosti sa nedozvieš, žiadne pozvania na večerný program. Ale to nevadí. Choď z práce domov a oddychuj. Občas je fajn, keď si môžeš dať od všetkého pauzu a venuješ čas iba sebe.

Býk

Dnes by si si mala zachovať chladnú hlavu a s nikým sa nepohádať. Pokiaľ to neurobíš, hrozí ti rozchod alebo strata dobrého priateľa. To, že je piatok, neznamená, že ho nemôžeš mať zlý. Dávaj si na to pozor.

Blíženci

Už od rána budeš sršať dobrou náladou. Máš pred sebou deň plný výziev a noviniek. Nemala by si nič odmietnuť, pretože sa to nemusí opakovať. Pokiaľ dostaneš pozvanie na drink, taktiež ho prijmi. Zažiješ noc plnú zábavy.

Rak

Dnes budeš mať konečne pokoj od všetkých povinností, ktoré si mala cez týždeň. Poobede môžeš oddychovať s vyloženými nohami na stole. Na večeru pozvi starých priateľov, pretože už s tebou dlhší čas neboli.

Lev

Hoci je dnes piatok, budeš smutná a nahnevaná. Blízky človek ťa zradil a ty sa cez to nevieš preniesť. Bohužiaľ, aj takéto veci sa v živote stávajú a skôr či neskôr sa v tejto situácii ocitneš znovu. Daj si na to pozor. Tvoja dobrota sa niekedy mení na naivitu.

Panna

Bude to deň plný pohody a radosti. Vo všetkom sa ti bude dariť a žiadna úloha pre teba nebude ťažká. Už dlho si nemala takýto dobrý deň, preto si ho váž. Spomaľ a vychutnaj si večeru s rodinou.

Váhy

Stereotyp. Neobjavuje sa len vo vzťahu, no môže nastať aj v práci. Pokiaľ budeš dnes cítiť, že ho v práci zažívaš, máš ideálny deň na odchod. Daj výpoveď a od nového týždňa si začni hľadať niečo iné. Prinesie ti to nový vietor do plachiet.

Škorpión

Mala by si byť dnes opatrná, pretože sa môže stať, že ťa dnes niekto okradne. Či už to bude v práci, v obchode alebo na ceste domov, maj oči otvorené. Dnes môže byť zlodej každý, kto sa k tebe priblíži a tvoja roztržitosť ti nepomáha.

Strelec

Tvoj piatok bude plný zábavy. Odídeš z roboty skôr, preto budeš mať dosť času na to, aby si sa nachystala na poriadnu párty. Môžeš zavolať aj svoju kamarátku, pretože vo dvojici sa zabavíš lepšie.

Kozorožec

Mala by si byť otvorená láske a novému vzťahu. Už dlho si single, preto neváhaj a prijmi pozvanie na rande od prvého muža, ktorý ti ho dnes navrhne. Vďaka tomu budeš plná radosti a nebudeš vedieť od nadšenia zaspať.

Vodnár

Dnešný deň bude plný práce. Nestihla si všetko dokončiť včas, preto musíš zostať teraz v práci dlhšie, než býva zvykom. Po práci choď rovno domov a už len oddychuj. Čoskoro je tu víkend a ten bude pre teba ozaj pekný.

Ryby

Hviezdy sú ti dnes naklonené. Vďaka tomu sa ti všetko podarí a dokonca môžeš stretnúť svoju spriaznenú dušu. Či to bude priateľ alebo kamarátka, zistíš neskôr. Neboj sa o tom otvorene komunikovať, aby si zistila čo najviac.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy